Tanie kredyty hipoteczne w ING od 27 czerwca 2011r.

Tanie kredyty hipoteczne w ING Banku Ślaskim

ING Bank Śląski od 27 czerwca 2011 roku oferuje swoim klientom, którzy założyli lub założą rachunek osobisty, obniżone prowizje produktów hipotecznych.

Marża, w zależności od wnioskowanej kwoty i wartości nieruchomości może wynieść nawet 0,6%, np. dla kwoty 300 tys. złotych przy LTV 75% marża wynosi 0,85% a prowizja za udzielenie kredytu – od 1,4% do 1,8%.

Programy kredytowe w ING

Wyżej wymieniona opcja funkcjonuje w ramach programu „Obniżenie marży”. Przy zastosowaniu warunków powyższej promocji marża kredytu hipotecznego może wynosić nawet 0,6%. Ponadto marża jest zależna od wysokości kredytu oraz wartości nieruchomości. Przykładowo kredyt hipoteczny na kwotę 300 tysięcy złotych przy wkładzie własnym stanowiącym 25% wartości nieruchomości charakteryzować się będzie marżą w wysokości 0,85%.

Oprócz programu „Obniżenie marży” w ING funkcjonuje jeszcze jedna oferta dotycząca kredytów hipotecznych o nazwie „0% marży”. Klient zakładający konto w banku lub już je posiadający musi zdecydować się na jeden konkretny program, gdyż nie można ich ze sobą łączyć.

Bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę kredytu, co jest ważnym i korzystnym aspektem programu.

ING Bank Śląski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i tak doradcy kredytowi:

  • dojeżdżają bezpłatnie na terenie całego kraju na spotkanie z klientami,
  • pomagają wypełnić wniosek hipoteczny,
  • pomagają wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki,
  • pomagają uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • pomagają przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym – wypełnić deklarację PCC-3 do Urzędu Skarbowego.