Oferta kredytów refinansowych w Citi Handlowy

city-handlowy

city-handlowy

Citi Handlowy rozwija ofertę produktów hipotecznych, w ostatnim czasie wprowadził nową ofertę kredytów refinansowych.

Obecnie minimalna marża kredytów refinansowych wynosi 1 %, maksymalna 1,3 %.

Jeśli weźmiemy pod uwagę prowizję w wysokości 0 % oraz brak opłat za wpis kredytu do księgi wieczystej i wycenę nieruchomości oferta kredytu refinansowanego w Citi Handlowym jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

Dla kogo kredyt refinansowy?

Kredyt refinansowy korzystny jest przede wszystkim dla osób, które wzięły kredyt mieszkaniowy ok. 2 lat temu z marża na poziomie nawet 2,5 – 4 %. Jeśli zdecydowali by się na kredyt refinansowy z marżą w wysokości 1 % mogą obniżyć wysokość miesięcznych rat nawet o kilkadziesiąt, a przy wyższych kwotach kredytu o kilkaset złotych miesięcznie.

Oferta kredytu refinansowanego w Citi Handlowy jest dostępna od 16 czerwca 2011 roku. Wielkość marży kredytu refinansowanego w zależności od wysokości LtV może wynieść od 1 do 1,3 % i jest ustalana indywidualnie. Prowizja wynosi 0 %, a bank nie pobiera opłat za wycenę nieruchomości czy za wpisanie kredytu do ksiąg wieczystych.

Kredyt refinansowy w Citi Handlowym udziela się wyłącznie w złotych, na kwotę wyższą niż 80 000 zł. Maksymalna kwota kredytowania wynosi 90 % wartości nieruchomości. Spłata kredytu może być rozpisana na max 30 lat. Warunkiem uzyskania kredytu refinansowego jest minimalny dochód osoby wnioskującej na poziomie powyżej 3 000 zł.

 

źródło: bankier.pl (21.06.2011)

Czytaj więcej: