Darmowy kredyt gotówkowy

Czy marzyłeś kiedyś o darmowym kredycie? Teraz to możliwe! Darmowy kredyt

Odnawialny kredyt gotówkowy

gotówkowy to rewolucja bankowa. Teraz w każdej chwili, z każdego miejsca na świecie możesz skorzystać z darmowego kredytu gotówkowego, przyznawanego do kwoty 10 000zł w zależności od banku.

Banki umożliwiają skorzystanie z darmowego kredytu klientom, którzy otworzą u nich konto osobiste. Następną procedurą jest uruchomienie opcji kredytu odnawialnego, co można wykonać za pomocą internetu, logując się na konto.

Kredyt odnawialny może wynosić nawet 10 000zł (np. Inteligo). Jest to jednak zależne od polityki danego banu. Darmowy kredyt najczęściej przyznawany jest bez sprawdzania zaświadczeń o dochodach, a umowa jest podpisywana elektronicznie za pomocą konta indywidualnego. Nieoprocentowany kredyt gotówkowy jest udzielany najczęściej na 7 dni. Krótki okres spłaty kredytu nie pozwala na realizację dużych planów czy inwestycji.

Nie mniej jednak jest doskonałym wyjściem do regulowania krótkookresowej płynności finansowej, np. podczas wakacji lub niespodziewanych zdarzeń losowych. Pozwala przetrwać trudny okres finansowy, za darmo lub po minimalnych, aż do momentu otrzymania wypłaty.

Wykaz banków, w których przy zakładaniu konta otrzymamy kredyt odnawialny:

  • Bank Millennium poprzez: Konto osobiste, Dobre Konto, Konto Internetowe
  • Citi Handlowy: CitiKonto Direct
  • Lukas Bank: Konto standartowe, LUKAS e-Konto PLUS, LUKAS e-Konto


W Raiffeisen Banku Polska S.A, darmowy kredyt gotówkowy ograniczony został wyłącznie limitem zadłużenia, który nie może przekroczyć 1000 zł. Dopiero powyżej tej kwoty klient zapłaci odsetki naliczone według stopy procentowej określonej przez bank w regulaminie konta. Najlepsze warunki kredytu odnawialnego posiadają Bank Millennium i Citi Handlowy. Prowizja za przyznanie limitu kredytowego w Banku Millennium i Citi Handlowym wynosi 0%, w Lukas Banku 1,5% i w Raiffeisen Banku 1,2%.