Tani kredyt hipoteczny w Banku BPH

tani kredyt hipoetczny w banku bhp

kredyt hipoteczny w bph

Banki coraz mocniej walczą o klienta starającego się o kredyt hipoteczny.

Korzystny kredyt hipoteczny w złotych dla klientów indywidualnych oferuje Bank BPH z obniżoną prowizją za udzielenie kredytu o 0,6 p.p.

Bank BPH proponuje kredyt hipoteczny w złotych z prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 2,9%. To jednak nie wszystko, bank zdecyduje się na prowizję 0%, jeśli klient zdecyduje się na ubezpieczenie od utraty źródła dochodu oraz ubezpieczenie na życie.

Poza nową ofertą nadal obowiązuje promocja, która dotyczy obniżenia marzy kredytu hipotecznego w złotych. Chodzi o skorzystanie z dodatkowych produktów oferowanych przez bank. Marżę można obniżyć nawet o 0,3 p.p., gdy klient posiada lub założy rachunek osobisty „Konto Kapitalne” lub „Sezam Max” w Banku BPH, a także jego wpływy na rachunek nie będą niższe niż ustalone we wniosku.

Kolejna obniżka o 0,4 % jest możliwa, jeśli klient zdecyduje się po zakończeniu pierwszego okresu ubezpieczeniowego na życie i na wypadek niezdolności do pracy. Po pierwszym roku ubezpieczenia marża może zostać obniżona o 0,2 p.p. Co więcej, w kolejnym roku, po przedłużeniu ubezpieczenia od ryzyka i utraty stałego źródła dochodu wskutek utraty pracy, marża będzie obniżona o następne 0,2 p.p.

Możliwe jest skorzystanie z dwóch zniżek, marża może wówczas wynieść tylko 0,9 %.

Innym ułatwieniem dla klientów Banku BHP jest możliwość kontaktu z doradcą hipotecznym bez odwiedzania placówki przez wideokonferencję. Niestety tylko wybrane placówki posiadają takie rozwiązanie w: Piasecznie, Płońsku, Otwocku, Legionowie, Łodzi i Radomiu.

Źródło (gazeta.pl)

Tags: ,