Bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie w ramach konta CitiOne

bezpłatne bankomaty

Jeszcze do końca sierpnia 2011 roku trwa promocja dla osób, które założą konto CitiOne mogą liczyć na bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie.

Bank CitiHadlowy przekonuje, że dba o swoich klientów i swoje produkty tworzy z myślą o nich, nie inaczej jest w tym przypadku. Dostrzeżono, że znaczna część osób zakładająca konto CitiOne wiele podróżuje, zwłaszcza za granicę i są to zarówno podróże służbowe jak i wyjazdy na wakacje. Z myślą o nich do oferty CitiOne wprowadzono dodatkową promocję, która daje możliwość bezpłatnych wypłat z bankomatów w dowolnym miejscu na świecie.

Promocja obejmuje nowych klientów, którzy w ciągu ostatnich 3 miesięcy od daty przystąpienia do oferty nie mieli żadnego rachunku w Citi Handlowy.

Dodatkowo osoby posiadające konto CitiOne nie zapłacą na kartę debetową MasterCard PayPass, przelewy zewnętrzne przez Internet oraz wypłaty z bankomatów krajowych. Limit wypłat z bankomatów został zwiększony nawet do 6 tys. zł.

Na bezpłatne prowadzenie konta mogą liczyć klienci, którzy w danym miesiącu wpłacą minimum 5 tys. zł. lub ich średnie saldo w banku wyniesie min. 15 tys. zł. Dla pozostałych klientów miesięczne koszty za prowadzenie konta wynoszą 20 zł.

Czytaj więcej: