Najkorzystniejszy kredyt samochodowy na auto używane

najtańszy kredyt samochodowyRóżnice między poszczególnymi kredytami samochodowymi potrafią być duże, dlatego watro prześledzić najnowsze oferty banków i wybrać ten najlepszy dla siebie.

Kupno samochodu można sfinalizować za pomocą zarówno kredytu samochodowego, leasingu lub też kredytu gotówkowego. W przypadku tego ostatniego nie wymaga się zabezpieczenia na nowym aucie, jednak cechują się one wyższym oprocentowaniem i przez to wyższymi ratami w porównaniu do auto kredytu.

Najlepszy kredyt samochodowy

Jeden z najlepszych kredytów samochodowych posiada Santander Consumer Bank, z promocją „Odjechany procent” dla samochodów używanych do 5 lat lub 6 – 8 lat z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Bank BNP Paribas proponuje kredyt samochodowy z oprocentowaniem w wysokości nawet 9,49%, który można spłacać nawet przez 8 lat. Kredyt można wziąć nawet na 125% wartości samochodu, a resztę przeznaczyć, np. na opłaty związane z rejestracją.

Getin Bank również posiada korzystną ofertę kredytu samochodowego z oprocentowaniem od 10,9%. Zaletami kredytu jest szybka decyzja kredytowa (do kilku godzin) oraz finansowanie 100% wartości samochodu. Auto nie może mieć jednak więcej niż 10 lat.

Kredyt samochodowy na auto używane jest zdecydowanie lepszy niż kredyt gotówkowy, posiada niższe i korzystniejsze oprocentowanie oraz nie wymaga wielu formalności. Oferty i promocje kredytów samochodowych szybko się zmieniają, dlatego jeśli chcemy zdążyć na niektóre atrakcyjne warunki warto się pośpieszyć z kupnem auta.

Czytaj więcej: