Promocyjne warunki pożyczki gotówkowej w ING

pożyczki gotówkoweBiorąc pożyczkę gotówkową w ING Banku Śląskim klienci mają możliwość nabycia po korzystniejszych cenach aparat cyfrowy, nawigację satelitarną lub grill.

Promocyjna oferta pożyczki gotówkowej w ING skierowana jest do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, którzy do 16 września 2011 roku skorzystają z pożyczki gotówkowej.

W momencie zaciągnięcia pożyczki gotówkowej klient otrzymuje 710 punktów w Programie bankujesz – kupujesz.


Warunki skorzystania z promocji pożyczki gotówkowej

Klient może ma możliwość nabycia trzech produktów po atrakcyjnych cenach:

  • aparat cyfrowy Samsung ST93 Matryca CCD 16.1 Mpx – cena dla uczestników promocji 299,00 zł + opłata dystrybucyjna i 280 punktów w programie,
  • nawigacja satelitarna Smart GPS SG 735 AME z AutoMapą Europy – cena dla uczestników promocji 489,00 zł + opłata dystrybucyjna i 300 punktów w programie,
  • grill Weber – Bar-B-Kettle 47 cm – cena dla uczestników promocji 249,00 zł + opłata dystrybucyjna i 130 punktów w programie.

Nabywając produkty klient będzie musiał wpisać specjalny kod, jakim jest pięć ostatnich cyfr rachunku pożyczki.

Pożyczkę gotówkową można przeznaczyć na dowolny cel i maksymalna kwota jaką można pożyczyć wynosi 50 000 zł bez zabezpieczeń i poręczycieli. Stali klienci mogą skorzystać z MEGApożyczki.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z pożyczki gotówkowej, jeśli posiadają konto firmowe w dowolnym banku co najmniej 12 miesięcy lub otworzą konto firmowe w ING wcześniej niż zaczęli się starać o pożyczkę. Istnieją dwie możliwości pożyczki gotówkowej dla firm:

  • od 10 000 zł do 50 000 zł na 3 lata,
  • od 50 000 zł do 1 200 000 zł do 10 lat.

Zaciągnięcie pożyczki gotówkowej nie wymaga sporządzania biznesplanu i dokumentowania przeznaczenia pożyczki, gdyż można ją wydać na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą.

 

Czytaj więcej o pożyczce gotówkowej >>