Tani kredyt gotówkowy i samochodowy w banku BNP Paribas

kredyt samochodowy kredyt gotówkowy bnp paribasBank BNP Paribas wprowadził promocję „Zrealizuj swój plan”, która obejmuje kredyt gotówkowy i samochodowy na nowych, korzystniejszych warunkach cenowych.

Atrakcyjna oferta kredytu gotówkowego to przede wszystkim niskie oprocentowanie utrzymujące się na poziomie 9,9 %, bez prowizji, natomiast przy kredycie samochodowym na auta nowe i używane do ośmiu lat można otrzymać pożyczkę z oprocentowaniem w wysokości 7,9%.

Warunki kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy z oprocentowaniem na poziomie 9,9% przeznaczony jest dla osób, które potrzebują gotówki w wysokości maksymalnie 100 tys. zł na 3 lata. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od okresu kredytowania.

Wykaz przedstawia tabela

Okres
kredytowania
od 6 do 48
m-cy
od 49 do 60
m-cy
od 61 do 72
m-cy
powyżej 72
m-cy
Oprocentowanie 7,9%* /8,9% 9,90% 10,90% 11,90%

Na prowizję 0% za udzielenie kredytu mogą liczyć klienci posiadający lub zakładający w banku konta z pakietami L lub XL, przy pakiecie S bądź M prowizja wyniesie 2%. Jeśli osoba ubiegająca się o kredyt gotówkowy nie ma konta w Banku BNP Paribas prowizja wyniesie 3%.

Warunki kredytu samochodowego

Bank BNP Paribas przygotował specjalną ofertę dla osób chcących nabyć pojazd nowy lub używany. Oprocentowanie kredytu samochodowego może wynieść nawet 8,9% w skali roku na zakup auta nowego bądź używanego do ośmiu lat, na kwotę nie przekraczającą 500 tys. zł.
Dla osób posiadających lub tych, które dopiero założą konto bankowe w pakiecie L lub XL bank obniży oprocentowanie do 7,9%. Oprocentowanie uzależnione jest od okresu spłaty.
Wysokość prowizji za przyznanie kredytu samochodowego różni się dla klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą, wynosi odpowiednio 2 i 3%.

Ubezpieczenie zarówno kredytu gotówkowego jak i samochodowego jest obowiązkowe.
W przypadku kredytu gotówkowego do kwoty 50 tys, zł wynosi ono 2,99% i dolicza się je do miesięcznej raty kredytu, powyżej 50 tys. zł ubezpieczenie płaci się jednorazowo przy wypłacie środków.
Jeśli chodzi o kredyt samochodowy – wysokość ubezpieczenia zaczyna się od 2,99%.

Czytaj więcej: