Dostań pieniądze za polecenie banku!

Za skuteczne rekomendacje klient banku może otrzymać nawet kilkaset złotych. Kolejnym bankiem, który nagradza osobę polecającą jest Kredyt Bank.

W ostatnim czasie banki coraz bardziej walczą o nowych klientów. Do grona tych, którzy wypłacają premię za skuteczne polecenie banku i zyskanie nowego klienta dołączył Kredyt Bank. Za pomoc w nabyciu nowych klientów Kredyt Bank może wypłacić bonus w wysokości nawet 750 zł! Za jedną umowę można otrzymać 50 złotych, maksymalnie można polecić bank piętnastu osobom.

Dodatkowo nowo pozyskany klient Kredyt Banku za aktywne korzystanie z karty do konta może liczyć na premię w wysokości 100 zł.

Podobne zabiegi przeprowadzane były w ostatnim roku w innych bankach. Bonus wypłacał m.in. BZ WBK, Getin Noble Bank, Alior Bank, mBank, BOŚ czy Allianz Bank.

Tak jak w przypadku Kredyt Banku premie wypłacano za skuteczne pozyskanie klienta oraz nagradzały za aktywne korzystanie z konta.

Takie dodatki finansowe nie są niczym nowym. Tańsze jedne produkty powodują, że za inne podwyższa się opłaty.

Bardzo popularną akcję prowadził do niedawna BZ WBK, gdzie za założenie rachunku Wydajesz$&Zarabiasz dostawał 100 zł. Dzięki takiej promocji bank zyskał 144 tys. nowych klientów. Wiele z nich skorzystało z promocji i wyemigrowało do innych instytucji, jednak bank na pewno nie stracił na tej promocji.