Kredyt hipoteczny Citi Handlowy – jesienna edycja 2011

Po wakacjach Citi Handlowy wystartował z nową ofertą kredytu hipotecznego, w pełni dostosowując go

Kredyt hipoteczny z Citi Handlowy

do potrzeb swoich klientów. Bank nie zapomina także o stałych i zaufanych klientach, którym oferuje korzystniejsze warunki, w który marża od kredytu hipotecznego wynosi zaledwie 0,8%.

Bank takie same warunki stosuje zarówno w przypadku zwykłego kredytu hipotecznego, jak również Programu Rodzina na swoim.

Najlepszy kredyt hipoteczny w Citi Handlowym!

Citi Handlowy w nowym kredycie hipotecznym zastosował nowe kryteria przyznawania korzystniejszych warunków. Kredyt jest dostępny od 12 września 2011 roku! Bank nie kieruje się już, jak dotychczas, wysokością LtV, czyli stosunkiem wysokości kredytu do wartości nieruchomości. Preferencyjne warunki kredytu hipotecznego zależą od wysokości kwoty kredytowej oraz od aktywności samego klienta na innych produktach oferowanych przez Citi Handlowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferta banku jest bardzo elastyczna oraz atrakcyjna.

Oferta kredytu hipotecznego Citi Handlowy

Nowa oferta kredytu hipotecznego jest oparta wysokość kredytu oraz aktywność klienta na innych

Citi Handlowy

produktach banku. Najwyższa marża osiąga pułap 2%, najniższa zaś 0,8%. Dzięki wysokiemu kredytowi oraz korzystaniu z dwóch dodatkowych produktów banku, marża może być obniżona aż o 1,2 punktu procentowego. Na posiadane konto dodatkowo musi co miesiąc wpływać wynagrodzenie.

W przypadku spełnienia tych wymagań bank będzie obniżać nie tylko marżę, ale również prowizję kredytową. Warto wspomnieć, że klient w ramach nowej oferty kredytu hipotecznego może uzyskać prowizję na poziomie nawet 0%. Przy takim rozwiązaniu jednak marża pożyczki podwyższana jest o 0.2 p. proc.

Bank w trosce o dostosowanie  do potrzeb klientów rozszerzył gamę oferowanych przez siebie produktów.  Dodatkowo klienci mogą skorzystać z Planu Inwestycyjnego Optimum, Polisy na Dobre Życie oraz Polisy na Dobry Początek.

Warunki kredytu hipotecznego w Citi Handlowym

Przede wszystkim Citi Handlowy oferuje kredyt hipoteczny wyłącznie w polskich złotych. Nie wchodzi w grę żadna inna waluta. Wysokość kredyt może opiewać na kwoty od 80.000 złotych do 3 mln. złotych. Maksymalną kwotę finansowania stanowi 90% wartości nieruchomości, czyli minimalny wkład własny wynosi 10%. Kredyt nie jest udzielany na więcej jak 35 lat kredytowania.

Czytaj więcej: