EFL Leasing dla nowych firm z sektora MSP

leasing dla nowych firmEFL Leasing oferuje nowy produkt skierowany do przedsiębiorców, których firma działa krócej niż pół roku i dodatkowo należy do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Kampania prowadzona przez EFL Leasing ma na celu dotarcie do jak największej liczby klientów, którzy potrzebują środków na finansowanie własnego przedsiębiorstwa, a działalność gospodarcza nie funkcjonuje dłużej niż 6 miesięcy.

Właściciele zwłaszcza nowych firm z sektora MSP mają problemy z uzyskaniem kredytu, wówczas leasing jest często jedynym ratunkiem na zrealizowanie jakichkolwiek inwestycji.

 

Europejski Fundusz Leasingowy kieruje swoją ofertę głównie do przedstawicieli wolnych zawodów, którzy założyli swoje firmy w ostatnich miesiącach, tj. prawników, architektów, lekarzy czy menedżerów zatrudnionych na kontraktach menedżerskich.

EFL Leasing – pomogą eksperci!

Aby kampania przebiegała sprawnie na jej potrzeby postał specjalny serwis, który ma za zadanie dostarczyć niezbędnych informacji o EFL Leasingu dla małych i średnich firm, a specjaliści mają odpowiadać na pytania z zakresu leasingu, prawa i księgowości.

Akcja marketingowa będzie toczyć się w szczególności w Internecie, na stronach branżowych i powiązanych z finansowanie nowych firm.

 

Czyta więcej o EFL Leasing >