Atrakcyjne warunki dla firm w Idea Banku

darmowe konto firmowe idea bankDzięki dostosowaniu się do potrzeb klienta biznesowego Idea Bank zyskał w ciągu dziesięciu miesięcy ponad 50 tys. klientów. Darmowe konto firmowe, pomoc księgowa czy administracyjna to tylko niektóre rozwiązania jakie oferuje Idea Bank.

Idea Bank jest wyspecjalizowany w obsłudze mikrofirm, na przełomie 2010 – 20111 roku w jego ofercie znalazły się produkty dla przedsiębiorców, którzy prowadzą własny biznes. Dzięki temu miesięcznie pozyskuje kilka tysięcy nowych klientów. Tempo jego rozwoju jest zaskakująco szybkie, mimo to bank nie spoczął na laurach i proponuje nowe produkty dla przedsiębiorstw.

Idea Bank umożliwia klientom korzystanie z warunków na jakie do tej pory nie mogli nigdzie liczyć. Oprócz podstawowych produktów bankowych przedsiębiorca ma możliwość korzystania z księgowości czy pomocy w rozwiązywaniu spraw urzędowych. Powstał nowy wariant dla klientów nowych firm z sektora MSP, to właśnie przyczyniło się do sukcesu banku.

Klientów pozyskiwano również dzięki kampanii reklamowej, m..in. dzięki haśle: „Stop dyskryminacji przedsiębiorców”. W rezultacie bank liczba klientów wzrosła dwukrotnie i na początku października wyniosła ponad 50 tys.

Kolejna kampania ma ruszyć niebawem. Jej celem jest ukazanie, że przedsiębiorca może liczyć na wyjątkowe traktowanie, a rozwiązanie proponowane przez bank pozwalają na przełamanie barier jakie wiążą się z prowadzeniem własnego biznesu.

Klienci Idea Banku mają również możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą banku. Rozszerzeniu ma ulec też liczba placówek banku o 12 kolejnych.

Darmowe konto firmowe

Idea Bank jest jedynym bankiem w Polsce, który prowadzi bezpłatne konto firmowe. Dodatkowo w swojej ofercie ma kredyty na start do 200 tys. zł. Idea Bank zaproponował również kartę z darmowym programem emerytalnym.

Współpraca banku z TaxCare pozwala na zaoferowaniu przedsiębiorcom obsługę księgowo-podatkowo-kadrową.

Jeśli przedsiębiorca nie ma czasu na formalności z zakładaniem firmy może to zrobić w Idea Banku, w późniejszym czasie może uzyskać pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.

W ramach projektu „inkubator przedsiębiorczości” osoby z interesującym pomysłem mogą liczyć na sfinansowanie projektu oraz na wsparcie doświadczonych menedżerów banku.

Czytaj więcej: