Nowa oferta Alior Banku dla rodzin

pożyczka gotówkwoa, kredyt hipoteczny„Rodzinne przywileje” to atrakcyjne warunki produktów bankowych dla rodziny, które oferuje Alior Bank.

Rejestracja w programie umożliwia korzystanie z darmowego konta osobistego, preferencyjnych kredytów, ubezpieczeń, programów oszczędnościowych, a także otwarcia konta dla dziecka z pełną kontrolą rodziców.

Konto osobiste w Alior Banku

Program „Rodzinne Przywileje” umożliwia dostęp do bezpłatnego konta osobistego. Umieszczone na nim środki objęte są lokatą nocną 4% w skali roku. Dodatkowo bank daje możliwość darmowego prowadzenia konta bankowego, wykonywania bezpłatnych przelewów oraz wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie, jak również dostęp do Pakietów Pomocni Fachowcy i Osobisty Asystent.

Osoby posiadające konto osobiste w Alior Banku mogą skorzystać ze zniżek jakie daje im bank, m.in. 5% w każdej aptece oraz teatrze.

Pożyczka i kredyt w Alior Banku

„Rodzinne Przywileje” to także preferencyjne warunki pożyczki gotówkowej, której najniższa rata może wynieść niespełna 22 zł za każdy pożyczony 1 tys.

Rodzina, która korzystała z pożyczki i w której urodziło się dziecko może otrzymać dodatkowo becikowe w wysokości 500 zł.

Jeśli chcemy odłożyć trochę oszczędności bank oferuje kilka atrakcyjnych wariantów, rodzina może skorzystać z konta oszczędnościowo – emerytalnego, ubezpieczenia na życie o charakterze inwestycyjnym „Zadbaj o Przyszłość”, Programu „Zarabiam”, konta oszczędnościowego czy funduszy inwestycyjnych.

W ramach Programu możliwe jest również skorzystanie z NNW.

Każdy może zaciągnąć ponadto kredyt hipoteczny z dopłatą „Rodzina na Swoim”.

Konto osobiste dla dziecka

Ponadto rodzice, którzy założą sobie konto osobiste mogą założyć je również swojemu dziecku

Prowadzenie oraz karta do takiego konta jest darmowa. By móc kontrolować wydatki swojej pociechy rodzice mogą otrzymywać powiadomienie o każdej przeprowadzonej transakcji za pomocą SMS lub maila, a także mając podgląd do jego bankowości internetowej. Od 13 tego roku życia dzieci mogą korzystać z karty debetowej, a dzięki usłudze cashback otrzymają 5% zwrotu od każdej transakcji dokonanej w wybranych sklepach dla dzieci.

Czytaj więcej: