Kredyt dla firm – księgowa gratis!

kredyty dla firm w idea bankuW Idea Banku klient biznesowy do kredytu dla firm dostaje bezpłatną pomoc księgowej w ramach promocji. Księgowa pozwoli wybrać najkorzystniejszy kredyt tak, by zmniejszyć wysokość podatków.

Idea Bank specjalizuje się w ofertach dla małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorstw. Zna potrzeby klientów i stara się sprostać ich wymaganiom, dlatego by stworzyć konkurencyjne oferty na rynku proponuje atrakcyjne produkty i usługi dla firm.

Proponował już bezpłatne konta firmowe, wysoko oprocentowane depozyty, lokatę z gwarantowanymi odsetkami czy lokatę antyinflacyjną. Idea Bank oferuje również przy zakładaniu firmy.

Kredyt dla firm przy wsparciu księgowej

Przedsiębiorca, który stara się o kredyt dla firmy będzie mógł skorzystać z pomocy księgowej. Doradca pomoże wybrać odpowiedni kredyt dla firmy, natomiast księgowa podpowie jak można zmniejszyć kwotę zobowiązań na rzecz fiskusa.

Podatek zależy od rodzaju kredytu, jak również od czasu, w którym się go zaciągnęło.

W przypadku kredytu obrotowego, do kosztów podatkowych zalicza się tylko odsetki a nie raty kapitałowe.

Jeśli chodzi o kredyt inwestycyjny firma może wliczyć w koszty odsetki oraz prowizje dopiero po realizacji kredytu inwestycyjnego. By zwiększyć koszty do celów podatkowych, firma może negocjować z bankiem, by większość kosztów przypadła na czas po zakończeniu inwestycji. Nie każdy o tym wie, dlatego pomoc księgowej w takim przypadku może się okazać bardzo przydatna. Skorzystanie z porad księgowej będzie bezpłatne.

Dla firmy, która zaciąga kredyt proponuje się dodatkowo pełna usługę księgową w cenie kredytu, ale tylko, jeśli jego kwota wynosi ponad 500 tys. zł, za każde 100 tys. zł rok usługi jest darmowy.

Czytaj więcej: