Kredyt dla firm przez Internet jest korzystniejszy?

kredyt dla firm przez internetING Bank Śląski proponuje firmom możliwość złożenia wniosku o kredyt dla firm przez Internet. Dzięki ING Direct Business Credit łatwo i szybko można dopasować ofertę do potrzeb finansowych firmy czy wyliczyć zdolność kredytową i złożyć wniosek o kredyt przez Internet.

W ING Banku Śląskim Internet odgrywa znaczącą rolę w kontaktach do bankowości zarówno dla klienta detalicznego jak i biznesowego. Dużym ułatwieniem dla przedsiębiorcy jest korzystanie z ING Direct Business Credit, która umożliwia składanie wniosków o kredyt dla firmy przez Internet. Aplikacja przeznaczona jest głównie dla potencjalnych klientów, którzy nie korzystają z bankowości internetowej dla firm (ING Business On Line).

Kredyt dla firmy dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa

Klient biznesowy nie musi wypełniać wszystkich rubryk, gdyż dane firmy uzupełniane są automatycznie.
Dodatkowo aplikacja pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb firmy. Wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania, a aplikacja wybierze najlepszy produkt (kredyt, faktoring, akredytywa) dopasowany do wymagań firmy.

Ustalanie zdolności kredytowej firmy

Kolejnym etapem wypełniania wniosku jest podanie danych firmy, określenie wysokości finansowania oraz okresu kredytowania. Następnie zupełnie za darmo wyliczana jest zdolność kredytowa firmy.

Składanie wniosku o kredyt przez Internet

Składając wniosek o kredyt klient zostaje poinformowany o wymaganych dokumentach, które powinien przygotować, wówczas doradca w ciągu 48 godzin od momentu wypełnienia wniosku skontaktuje się z klientem w celu ustalenia terminu spotkania i omówieniu dalszych szczegółów.
Takie załatwienie sprawy pozwala na maksymalne ograniczenie bezpośrednich kontaktów z bankiem w jego oddziale.

Innym usprawnieniem jakie proponuje ING Bank Śląski jest szybkie przejście procesu kredytowego dzięki błyskawicznej decyzji o przyznaniu kredytu w zaledwie kilka godzin od złożenia wniosku.
Aplikacja ING Direct Business Credit jest o tyle korzystna, że dzięki niej bank nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku o kredyt dla firmy, zmniejszeniu uległa również opłata za przyznanie kredytu o 0,8%.

Kto może skorzystać z ING Direct Business Credit?

Z ING Direct Business Credit może korzystać zarówno spółki kapitałowe, osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą, spółki jawne, cywilne i partnerskie, których przychody przekraczają 1,2 mln EUR, a także jednostki samorządu terytorialnego.

Czytaj więcej: