Konto osobiste w Alior Banku

Konto osobiste to przede wszystkim wiele możliwości, wygoda oraz bezpieczeństwo.Teraz Twoje wypłaty zostają

Konto osobiste w Alior Banku

przelewane bezpośrednio na konto osobiste, szybko i bezpiecznie. Możesz dokonywać wielu transakcji oraz płatności w ciągu kilku chwil, bez konieczności stania w kolejkach czy noszenia przy sobie sporej gotówki.

Zalety konta osobistego w Alior Banku

Konto osobiste w Alior Banku to szereg zalet, do których można zaliczyć: bezpłatne wypłaty z kont w Polsce, a nawet za granicą, darmowe przelewy internetowe, bezpłatne prowadzenie rachunku, bezpłatne wydanie karty płatniczej PayPass, która umożliwia dokonywanie płatności bezstykowych oraz przez Internet.

Alior Bank przy koncie osobistym umożliwia swoim klientom skorzystanie z bezpłatnego pakietu usług assistance „Pomocni Fachowcy”, a także z bezpłatnego pakietu usług concierge „Osobisty Asystent”.

Konto osobiste umożliwia dokonywanie natychmiastowych przelewów, dzięki którym środki trafiają do odbiorcy w ciągu zaledwie kilku minut.

W pakiecie z kontem osobistym w Alior Banku otrzymamy także usługę autodealingu oraz wysoko oprocentowaną lokatę nocną.

Opłaty za konto osobiste w Alior Banku

Konto osobiste w Alior Banku cechuje się niskimi opłatami. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Podobnie jest z wypłatami gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą. Jest to bardzo ważna zaleta, umożliwiająca szybki dostęp do materialnych pieniędzy praktycznie w każdej części kraju oraz poza granicami.

Za wydanie karty płatniczej Alior Bank nie pobiera opłat. Pobierane jest jedynie 15 zł w przypadku gdy klient zamawia kartę z indywidualną szatą graficzna. Miesięczna opłata za kartę płatniczą wynosi 5 zł (przez pierwsze 12 miesięcy od podpisania umowy, użytkowanie karty jest bezpłatne).

Przelewy internetowe do innych banków są darmowe. W przypadku przelewów za pośrednictwem telefonu opłata wynosi 5 zł, natomiast za pośrednictwem placówki Alior Banku 6 zł.

Czytaj więcej:

w Alior Banku zapłacisz gotówką za rachunki bez prowizji! >>