Kredyt gotówkowy w Getin Bank

kredyt gotowkowy getin bankGetin Bank jest jednym z liderów bankowych, który w swojej ofercie posiada szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, a także małych i mikro firm, w tym kredyt gotówkowy.

W swojej ofercie Getin Bank posiada cztery rodzaje kredytów gotówkowych.

Kredyt gotówkowy MAX

Kredyt gotówkowy MAX pozwala na pozyskanie gotówki w wysokości nawet 150 tys. zł na 7 lat. Oprocentowanie kredytu zaczyna się już od 8,7%, natomiast prowizja wynosi 0%. (RRSO dla kredytu na 12 miesięcy wysokości 10 000 zł wynosi 9,02%).

Zaletą kredytu gotówkowego MAX jest minimum formalności oraz przeznaczenie gotówki na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy dla emerytów

Oferta skierowana specjalnie dla seniorów, którzy są na emeryturze. Maksymalna kwota kredytu może wynieść aż 150 tys. zł już od dochodów w wysokości 550 zł netto. Najdłuższy okres kredytowania może mieć 84 miesiące. Oprocentowanie kredytu gotówkowego zaczyna się od 8,7%, natomiast prowizja – 0%. Dodatkowo gotówkę z kredytu gotówkowego można przeznaczyć na dowolny cel, a  raty są wyjątkowo niskie.

O kredyt gotówkowy dla emerytów w Getin Banku mogą się starać osoby nie mające historii w BIK.

Kredyt gotówkowy zabezpieczony hipoteką

Jeśli potrzebujesz wysokiej kwoty gotówki, a nie wiesz jak ją uzyskać skorzystaj z kredytu gotówkowego zabezpieczonego hipoteką, dzięki temu możliwe jest uzyskanie nawet 200 000 zł. Oprocentowanie takiego kredytu zaczyna się już od 9,5%,a prowizja – 0%. W tym wypadku okres kredytowania może wynieść nawet 20 lat.

Kredytobiorca musi jedynie posiadać polskie obywatelstwo bądź posiadać kartę stałego pobytu, być zameldowany w Polsce oraz posiadać dochody w wysokości co najmniej 1 000 zł netto. Powinien mieć skończone 25 lat, mieć dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach.

Konsolidacyjny kredyt gotówkowy

Jeśli masz już kilka kredytów i chcesz połączyć kilka rat w jedną mniejszą o niższym oprocentowaniu warto skorzystać z kredytu konsolidacyjnego gotówkowego. Kredyt można spłacać nawet przez 8 lat, w kwota kredytu może wynieść od 1 000 do 150 000 zł. Bank nie wymaga zabezpieczeń na hipotece, możliwe jest okazanie wyłącznie ubezpieczenia na życie bądź 3 poręczycieli.