eKonto w mBanku

Konto osobiste staje się coraz bardziej powszechnym sposobem zarządzania oraz przechowywania środków finansowych.

eKonto w mBanku

Dzięki dostępowi internetowemu mamy możliwość dokonywania wielu czynności szybciej, sprawniej oraz bez konieczności wychodzenia z domu. Poniżej przedstawiamy ofertę konta osobistego w mBanku. mBank zdobył pierwsze miejsce w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2011 w kategorii najlepszy bank internetowy.

Cechy konta osobistego w mBanku – eKonto

eKonto może być prowadzone jako konto indywidualne lub wspólne, do którego można udzielić pełnomocnictwa.  Przy eKoncie użytkownicy mogą korzystać z bardzo przydatnej funkcji przelewu ekspresowego, za co bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł. Przelane środki pieniężne dotrą do odbiorcy maksymalnie w ciągu 15 min. Kwota przelewu nie może przekraczać 5 000 zł. W ramach eKonta można korzystać z atrakcyjnych ofert kont oszczędnościowych.

Koszty przy koncie osobistym w mBanku

Założenie i prowadzenie eKonta jest bezpłatne. mBank nie pobiera także opłat za przelewy przez internet, przelewy do US i ZUS, za zlecenie stałe, za utworzenie, aktualizację, realizację i odwołanie upoważnienia do polecenia zapłaty. Płacisz jedynie miesięczną opłatę 1 zł za korzystanie z polecenia zapłaty i kwotę 0,5 zł za odwołanie pojedynczego polecenia zapłaty.

Wydanie karty debetowej jest bezpłatne.  Miesięczna opłata za korzystanie z karty wynosi 2 zł. Opłaty można uniknąć jeśli dokona się w miesiącu płatności kartą na minimum 100 zł lub korzysta się z usługi „wypłata ze wszystkich bankomatów”.

Wypłaty z bankomatów za granicą są bezpłatne. W przypadku bankomatów krajowych, mBanknie pobiera opłat za wypłaty gotówki z: bankomatów BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet. W przypadku wypłat z innych krajowych bankomatów pobierana jest opłata w wysokości 5 zł.

Konto osobiste w mBanku

Czytaj więcej: