Konto firmowe bez formalności w Meritum Bank

konto dla firm meritum bankBez zbędnych formalności teraz każda firma, niezależnie od formy prawnej może założyć konto firmowe online w Meritum Banku.

Każde przedsiębiorstwo bez względu na formę prawną może w szybki i prosty sposób założyć konto bankowe dla firmy w Meritum Banku. Przedsiębiorca nie musi dostarczać dokumentów rejestrowych firmy, gdyż dane są weryfikowane automatycznie w rejestrach elektronicznych.

Konto firmowe Meritum Bez Granic to darmowe założenie i prowadzenie rachunku, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także przelewy internetowe do US i ZUS.

Firmy, które prowadzą międzynarodowy biznes mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do negocjacji kursów walut i oprocentowania lokat online z indywidualną opieką dealera walutowego. Przedsiębiorstwo może również otworzyć dowolną liczbę rachunków nie tylko w PLN, ale i walutowych.

Konto firmowe przez Internet bez zbędnych formalności jest znacznym uproszczeniem dla wielu firm.

Bezpłatne produkty/usługi bankowe dla firm

Meritum Bank oferuje nie tylko bezpłatne prowadzenie konta firmowego, ale i inne funkcjonalności, za które trzeba płacić w innych bankach. Za darmo można przypisać konto do dowolnej liczby użytkowników oraz nadać im określone uprawnienia – czynność tą wykonuje się online bez wymogu dodatkowych dokumentów.