Konto osobiste w ING Banku Śląskim

Konto osobiste w ING Banku Śląskim to same zalety dla użytkownika. Daje ono wiele możliwości dzięki dostępowi internetowemu. Teraz nie musimy nosić ze sobą dużej gotówki by dokonać zakupów ani czekać godzinami w długich kolejkach na poczcie do zapłacenia rachunków.

Konto osobiste Direct

Zalety konta z Lwem  Direct w ING Banku Śląskim

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim jest bardzo atrakcyjnym produktem, cechującym się bardzo niskimi kosztami.

Dostępna jest także specjalna wersja konta Direct dla osób w wieku 18-26 lat, czyli z reguły dla osób studiujących.

Otwarcie i prowadzenie konta z Lwem Direct są darmowe. Ponadto ING Bank Śląski nie pobiera opłaty za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za wpłaty we wpłatomatach, za przelewy dokonane prze internet lub telefon, za korzystanie z karty VISA zbliżeniowej i Debit MasterCard zbliżeniowej oraz za usługę cashback. Wszystkie te możliwości są jak najbardziej darmowe.

Konto z Lwem Direct jest prowadzone dla jednej osoby ale mogą z niego korzystać dwie osoby pod warunkiem udzielenia pełnomocnictwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest szybkie wpłacenie gotówki we wpłatomacie, na przykład przez rodzica na konto dziecka.

Koszty przy koncie osobistym z Direct w ING Banku Śląskim

Konto Direct w ING Banku Śląskim jest praktycznie darmowe. Bank pobiera jedynie opłaty za usługi dokonywane w oddziałach banku.

ING Bank Śląski nie pobiera opłat za:

  • prowadzenie konta,
  • przelewy przez internet i telefon w PLN,
  • wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • wydanie karty Visa,
  • korzystanie z karty Visa,
  • wpłaty gotówki we wpłatomatach,
  • usługi w ramach serwisu sms Pakietu Darmowego.

Limity zadłużenia w koncie osobistym Direct w ING Banku Śląskim

Konto osobiste Direct umożliwia posiadanie limitów zadłużenia w koncie do wysokości 2-krotności miesięcznych dochodów netto. Usługa jest dostępna od miesięcznych wpływów na konto od 800 zł. Limit zadłużenia można podwyższyć po upływie 6 miesięcy regularnych wpływów na konto.

Do możliwości pozyskania zadłużenia w koncie konieczne jest przedstawienie w oddziale banku zaświadczenie o źródle stałego dochodu.

Czytaj więcej: