Konto firmowe w Alior Banku

Alior Bank cechuje wysoka jakość oferowanych usług oraz pełen profesjonalizm, nic zatem dziwnego, że proponują usługi i produkty dla przedsiębiorstw. Jednym z nich jest konto firmowe, które można znaleźć tu w trzech odsłonach.

Rachunek Biznes Komfort

Rachunek Biznes Komfort przeznaczony jest dla biznesowych klientów najbardziej wymagających, którzy rozliczają się na zasadzie pełnej księgowości. Taki klient zyskuje m.in. opiekę doświadczonego Doradcy.

Bank nie pobiera opłaty do 100 przelewów miesięcznie.

Może on liczyć na bezpłatne otwarcie rachunku oraz otwarcie i prowadzenie dwóch pozostałych rachunków pomocniczych. Darmowe jest konto firmowe alior bankrównież wydanie kart debetowych. Pakiet Bezpieczeństwa do kart kosztuje jedynie 2 zł miesięcznie.

Dodatkowo możliwe jest otwieranie automatycznych lokat overnight.

Jeden z rachunków pomocniczych w walucie to 0,1% od salda powyżej 2 000 jednostek waluty (EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, NOK, SEK, RUB).

Rachunek biznes optymalny

Rachunek biznes optymalny przeznaczony jest dla klientów, którzy rozliczają się na zasadzie pełnej księgowości i wymagają indywidualnego podejścia od strony banku. Rachunek biznes optymalny jest dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa, oferta skierowana jest indywidualnie dla każdej firmy.

Przedsiębiorca sam może dobrać sobie produkty i usługi, które go interesują, a ich koszty również są negocjowane indywidualnie z bankiem. Każdy klient jest obsługiwany przez dedykowanego bankiera.

Rachunek FX

Rachunek FX skierowany do najbardziej wymagających klientów biznesowych, którzy prowadzą działalność importowo – eksportową.

Jego zaletami są przede wszystkim przelewy europejskie w cenie krajowych (do 50 tys. EUR) oraz koszt 20 zł za pozostałe zagraniczne i walutowe przelewy internetowe niezależnie od sumy przelewu.

Rachunek FX otwierany jest za darmo, bezpłatne jest również otwarcie i prowadzenie dwóch pozostałych rachunków pomocniczych w dowolnej walucie.

0 zł – za przelewy do ZUS i US.

Każdy klient biznesowy może liczyć na doświadczoną opiekę Doradcy, może także otwierać lokaty standardowe i negocjowane.

 

Czytaj też: