Konto osobiste Inteligo w PKO BP

PKO BP oferuje bardzo atrakcyjne konto osobiste Inteligo pozwalające na korzystanie z rozbudowanej bazy usług, która daje

konto osobiste Inteligo

użytkownikowi wiele możliwości. Konto osobiste to przede wszystkim oszczędność czasu, wygoda oraz bezpieczeństwo przechowywanych oszczędności.

Cechy konta osobistego Inteligo

Konto osobiste Inteligo daje wiele możliwości. W ramach tego konta możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków, co pozwoli na łatwiejsze i bardziej zorganizowane zarządzanie gromadzonymi środkami finansowymi.

Konto Inteligo posiada zdalny dostęp do rachunku umożliwiony przez Serwis www, Serwis Mobilny Inteligo/WAP, Kanał SMS oraz Serwis telefoniczny. Użytkownik ma możliwość dokonywania wielu rodzajów przelewów, w tym QuickMoney, czyli przelew natychmiastowy pomiędzy rachunkami Inteligo. Z kontem Inteligo możliwe jest oszczędzanie na wysokooprocentowanych kontach oszczędnościowych, lokatach, rachunkach maklerskich, funduszach inwestycyjnych oraz OFE. W ramach usługi „bankomaty bez granic” za niski miesięczny abonament możliwe są wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów bez żadnych dodatkowych opłat. Poza usługą „bankomaty bez granic” darmowe wypłaty są udostępnione z bankomatów sieci PKO Banku Polskiego, eService i BZ WBK. Konto Inteligo może być założone dla jednej osoby lub dla dwóch lub trzech, występujących w formie pełnomocników.

Koszty użytkowania konta osobistego Inteligo w PKO BP

Otwarcie i prowadzenie konta osobistego Inteligo są darmowe. Za przelewy dokonywane za pośrednictwem konta osobistego bank także nie pobiera opłat. Za przelewy dokonywane w oddziałach banku pobierana jest opłata w wysokości 5 zł od transakcji.

Wydanie karty płatniczej do Konta Inteligo PKO BP nie pobiera opłat. Miesięczne użytkowanie karty także jest bezpłatne, warunkiem jest dokonanie transakcji płatniczej przy użyciu karty Visa od 100 zł.

szczegółowe opłaty za użytkowanie Konta Inteligo >> Kliknij >>

Czytaj więcej: