Konto osobiste w Banku Pocztowym

Konto osobiste to innowacyjne rozwiązanie dla każdej osoby. Dzięki niemu możemy na bieżąco śledzić przepływy

konto osobiste w Banku Pocztowym

pieniężne i wykonywać przelewy w ciągu kilku minut. Za pomocą karty płatniczej szybko dokonamy płatności, bez konieczności noszenia przy sobie gotówki. Konto osobiste to oszczędność czasu, wygoda oraz bezpieczeństwo.

Cechy konta osobistego w Banku Pocztowym

Konto osobiste w Banku Pocztowy posiada dostęp przez internet, dzięki czemu można szybko wykonać przelew i monitorować historię transakcji.

Użytkownicy w ramach konta osobistego mają możliwość skorzystania z wielu ciekawych usług dodatkowych. Do jednych z nich należy usługa przynoszenia gotówki z konta przez listonosza do domu posiadacza konta. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają osoby starsze. Poza tym istnieje także sposobność otworzenia konta wspólnego, do którego dostęp może mieć kilka osób. Jest to doskonałe rozwiązanie dla młodych osób, których na bieżąco finansowo wspierają rodzice. Kolejną pozytywną cechą jest możliwość uzyskania kredytu w koncie.

Koszty konta osobistego w Banku Pocztowym

Otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe. Dużą zaletą są bezpłatne wypłaty oraz wpłaty gotówki na Poczcie i w oddziałach Banku.

Za korzystania z systemu internetowego Pocztowy24 Bank także nie pobiera żadnych opłat. Dokonamy wszystkich przelewów za 0 zł. Za wydanie karty płatniczej Visa nie pobierana jest opłata. Miesięczny koszt użytkowania karty wynosi 4 zł. W ciągu miesiąca darmowe są dwie wypłaty kartą Visa Electron ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą (w ramach limitu wypłat).

Jednorazowa usługa dostarczania gotówki do domu przez listonosza jest obarczona kosztem 4 zł.

Czytaj więcej: