Konto osobiste Meritum Bank

rachunek oszczędnościowyMeritum Bank posiada w swojej rachunków bankowych kilka rodzajów kont bankowych, które klient może dobrać do swoich potrzeb.

MeritumKonto Zarabiające

MeritumKonto Zarabiające to darmowe konto bankowe, które pozwala dodatkowo zarabiać, gdy wydaje się pieniądze na paliwo.

Otwarcie oraz prowadzenie konta bankowego jest bezpłatne. Za darmo są również przelewy wewnętrzne i wychodzące oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Bezpłatnie wydawana są karty Visa Standard, a przy płatnościach za minimum 200 zł miesięcznie klient nie zapłaci nic za ich obsługę.

Konto Zarabiające pozwala na otwarcie Lokaty Powitalnej, której oprocentowanie wynosi 8,5% z dzienną kapitalizacja odsetek. Dodatkowo klient może liczyć na zwrot nawet 4% wydatków za paliwo.

Konto Zarabiające można założyć błyskawicznie przez Internet lub w placówce banku.

MeritumKonto Silnie Zarabiające

Aby móc otworzyć konto należy najpierw założyć MeritumKonto Zarabiające. W dowolnej chwili można wypłacać środki bez obawy utraty odsetek.

Oprocentowanie KontaMeritum Silnie Zarabiającego wynosi 4,3% w skali roku, dla kwot powyżej 1 000 zł. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie kont oszczędnościowych, których można otworzyć dowolną ilość.

  Konto Silnie Zarabiające
(oprocentowanie 4,3%)
Zwykłe konto z miesięczną kapitalizacją
(oprocentowanie 5,3%)
Wpłata początkowa  10 000,00 zł 10 000,00 zł
Odsetki w okresie 365 dni 439,37 zł 540,60 zł
Podatek „Belki” 0,00 zł 103,00 zl
Wpłata początkowa + Zysk Klienta 10 439,37 zł 10 437,60 zł

Konto Celowe

Konto Celowe jest rachunkiem oszczędnościowym, który skierowany jest do długoterminowego oszczędzania w ramach Meritum Planera. Konto Celowe posiada oprocentowanie w wysokości 4,75% w skali roku już od pierwszej złotówki.

Meritum Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, a oszczędzane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Opłata za przelewy:

0 zł za pierwszy i drugi przelew w miesiącu kalendarzowym,
10 zł za kolejne przelewy w miesiącu kalendarzowym.

Konto Junior

Konto Junior jest rachunkiem bankowym dla dziecka z pełną kontrolą rodziców. Za pomocą bankowości elektronicznej mogą oni ustawić limit transakcji dla dziecka.

Meritum Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie Konta Junior. Darmowe są również przelewy krajowe zlecane przez Internet pod warunkiem, że suma operacji bezgotówkowych w ciągu miesiąca przekroczy 100 zł. Wydanie karty debetowej dla dziecka