Kredyt odnawialny mBank

Limit w koncie jest jednym z najczęściej wybieranych kredytów konsumpcyjnych, zwłaszcza w listopadzie, kiedy to wykorzystuje się go prawie dwa razy częściej niż średnio w całym roku.kredyt odnawialny w mbanku

Na jesień mBank przygotował jesienne promocje kredytów odnawialnych. Co 5 osoba posiadająca kredyt konsumpcyjny zdecydowała się na kredyt odnawialny. Wśród wszystkich kredytów prawie 40% to właśnie kredyty odnawialne.

Kredyt odnawialny uznawany jest za źródło dodatkowych środków finansowych, które nie przekraczają zaplanowanych wydatków bądź są zabezpieczeniem przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Kredyt odnawialny jest typowym produktem sezonowym, jego popularność wzrasta zwłaszcza w trzecim i czwartym kwartale. Ma to związek głównie z wydatkami wakacyjnymi, szkolnymi czy świątecznymi.

Mbank proponuje trzy oferty zainteresowanych kredytem odnawialnym.

0% prowizji

0 % prowizji przy podwyższaniu kwoty kredytu odnawialnego. By zwiększyć limit kredytu wystarczy zadzwonić na mIinię lub złożyć wniosek online w rejestrze transakcyjnym. (Promocja obowiązuje do 31.11.2011r. ).

Przedłużenie promocji

Brak prowizji i niższe oprocentowanie

Brak prowizji i niższe oprocentowanie przy przeniesieniu kredytu odnawialnego z innego banku.

Klient, który zechce przenieść limit w koncie z innego banku nie będzie musiał płacić prowizji, oprocentowanie wyniesie natomiast 9,9% na następne 12 miesięcy. (Promocja trwa do odwołania).

Kredyt odnawialny za 0 PLN

Kredyt odnawialny za 0 PLN, brak prowizji za udzielenie kredytu. Promocja przeznaczona jest dla stałych i nowych klientów, którzy do 30 listopada zadzwonią do mBanku lub złożą wniosek online, limit w rachunku zostanie udzielony bez prowizji.

Da stałych klientów w ramach oferty „Oferty dla Ciebie” przeznaczona jest specjalna oferta, decyzja kredytowa podejmowana jest zaledwie w 15 minut.

Dzięki kredytowi odnawialnemu klient zyskuje dodatkowe środki na dowolny cel, nawet do 50 000 zł na eKONCIE. Odsetki naliczane są wyłącznie od wykorzystanej kwoty.

Klient może liczyć na elastyczną spłatę kredytu, każda wpłata na konto pomniejsza wysokość zobowiązania i jednocześnie odnawia dostępny limit kredytowy.

Jeśli na rachunek regularnie wpływają środki automatycznie przedłużany jest czas kredytowania – do roku.

Oprocentowanie kredytu odnawialnego:

  • Podstawowa stopa procentowa – 15,35%
  • Początkowa stopa procentowa – 16,00%
  • Minimalna stopa procentowa – 12,45%
  • Należności przeterminowane – 21,00%