Kredyt firmowy Idea bank

kredyt firmowy idea bankIdea Bank został stworzony, by pomagać osobom przedsiębiorczym w założeniu i rozwoju własnego biznesu. Oferta skierowana jest zarówno mikro-, małym i średnim firmom.

Idea Bank posiada w swojej ofercie kredytowej aż 8 różnych rodzajów pożyczek dla firm. Są one dopasowane do potrzeb i oczekiwań każdego przedsiębiorstwa.

Kredyt Idealny

Kredyt Idealny pozwala na szybkie dofinansowanie firmy, możliwe jest uzyskanie nawet 200 tys. zł na rozwój działalności gospodarczej. Pieniądze przeznaczane są na określony przez klienta cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Możliwość otrzymania dofinansowania dla firmy, która prowadzi działalność przez 6 miesięcy, osoby wykonujące zawód zaufania publicznego mogą starać się o kredyt już po 3 miesiącach od zarejestrowania. Udzielany jest na okres 5 lat, natomiast oprocentowanie kredytu uzależnione jest od stażu prowadzonej działalności.

Kredyt NA START

Kredyt NA START jest kredytem hipotecznym, którego przeznaczeniem jest finansowanie rozwoju działalności. Jego wysokość może osiągnąć nawet 200 tys. zł, do 30% LtV.

Kredyt na start w Idea Banku przyznawany jest na cel operacyjny związany z prowadzona działalnością. Okres kredytowania może wynieść nawet 15 lat, natomiast oprocentowanie uzależnione jest od historii kredytowej.

Kredyt Przedsiębiorczy

Kredyt Przedsiębiorczy jest kredytem hipotecznym przeznaczonym na rozwój firmy, na cel operacyjny związany z prowadzoną działalnością oraz na cele nieruchomościowe. Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 500 tys. zł, do 50% LtV. Okres kredytowanie może wynieść nawet 15 lat, natomiast oprocentowanie uzależnione jest zarówno od wkładu własnego oraz od historii kredytowej.

Kredyt Twoja Firma

Kredyt Twoja Firma przeznaczony jest na zakup nieruchomości, a także na cele inwestycyjne. Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 3 mln zł. Pożyczka dla firm zabezpieczona hipoteką może być przeznaczona dla spółek osobowych, kapitałowych bądź wspólników spółki cywilnej. Okres kredytowania przy celach nieruchomościowych może wynieść nawet 20 lat. Oprocentowanie zależne jest od celu kredytowanie, wkładu własnego, historii kredytowej oraz oceny kondycji finansowej.

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy jest kredytem hipotecznym dla właścicieli firm. Z kwoty kredytu (do 3 mln zł) możliwe jest finansowanie zakupu mieszkania i celów związanych z przedsiębiorstwem.

Kredyt dostępny jest dla firm prowadzących działalność nawet 6 miesięcy. Okres kredytowania może wynieść nawet 30 lat przy pożyczce na cel mieszkaniowy. Oprocentowanie uzależnione jest od celu kredytu, historii kredytowej oraz wkładu własnego.

Kredyt Deweloper

Kredyt Deweloper proponowany dla deweloperów oraz innych podmiotów realizujących inwestycje na sprzedaż lub wynajem. Możliwe jest finansowanie nawet 80% wartości inwestycji na kwotę do 3 mln zł, okres kredytowania wynosi maksymalnie 15 lat.

Kredyt dla wybranych zawodów

Kredyt dla wybranych zawodów jest kredytem zabezpieczonym hipoteką przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy są zrzeszeni w samorządach zawodowych zaufania publicznego m.in. adwokaci, architekci, farmaceuci, komornicy, lekarze, notariusze, radcy prawni, weterynarze.

Kredyt udzielany jest osobom prowadzącym działalność nawet 3 miesiące, natomiast ocena zdolności kredytowej przeprowadzana jest również na podstawie innych źródeł niż wyłącznie z wykonywanego zawodu.

Kredyt Zmotoryzowany

Kredyt Zmotoryzowany to kredyt przeznaczony dla przedsiębiorstw z sektora MSP na zakup środków transportu, refinansowania kosztów ich zakupu oraz pokrycie kosztów pojazdu. Uproszczona procedura pozwala w szybki i łatwy sposób pozyskać środki na pojazd.

Oferta Kredyt Zmotoryzowany zawiera:

AutoMoto START – kredyt dla osób rozpoczynających działalność, przeznaczony na zakup pojazdu osobowego
lub ciężarowego do 3,5 t,

  • AutoMoto BIZNES – kredyt dla młodych firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • AutoMoto FLOTA – rozwiązanie pozwalające na szybką rozbudowę firmowej floty,
  • AutoMoto VIP – kredyt na sfinansowanie zakupu reprezentacyjnych samochodów służbowych, np. dla kadry zarządzającej,
  • AutoMoto TRANSPORT – przeznaczony na sfinansowanie zakupu samochodów ciężarowych, autobusów, a także pojazdów specjalistycznych wykorzystywanych podczas prowadzenia działalności gospodarczej,
  • AutoMoto STOCK – kredyt o preferencyjnych warunkach dla komisów i dealerów samochodowych