Kredyt gotówkowy Eurobank

kredyt gotówkowy w eurobankuCzy warto wziąć kredyt gotówkowy w Eurobanku? Dowiedz się więcej o warunkach i aktualnych promocjach odnośnie kredytu gotówkowego w Eurobanku.

W ostatnim czasie Eurobank chwali się, że kocha promocje i sam oferuje kredyt gotówkowy z obniżonym oprocentowaniem – 30%.
Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalna kwota kredytu to 20 000 zł rozłożona nawet na 60 rat.
Aby uzyskać kredyt gotówkowy w Eurobanku wystarczy odwiedzić placówkę banku, przedstawić dwa dokumenty tożsamości oraz zaświadczenie o zarobkach i okresie zatrudnienia.

Tani kredyt z kontem

Wraz z kredytem gotówkowym klient otrzymuje w pakiecie nowoczesne konto za 0 zł.
Tani kredyt gotówkowy cechuje się niskim oprocentowaniem, maksymalną kwotą kredytu nawet do 120 000 zł oraz rozłożenia spłat do 84 rat.
Aby mieć niskie oprocentowanie kredytu gotówkowego należy regularnie przelewać wynagrodzenie na nowe konto, z którego może zlecić automatycznie spłatę raty, by o niej nie zapomnieć.
Klient w okresie spłaty kredytu może skorzystać raz z wakacji kredytowych.

Kredyt z premią roczną

Kredyt z premią roczną nagradza tych, którzy regularnie spłacają raty kredytu. Taka osoba może dostać od 50 zł nawet do 750 zł premii, w zależności od kwoty kredytu gotówkowego. Premię można uzyskać już po 12 miesiącach regularnej spłaty.
Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 120 000 zł.

Kredyt dla każdego

Kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolny cel. Załatwianie formalności odbywa się już po jednej wizycie w banku w ciągu nawet 15 min.
Kwota kredytu zaczyna się już od 500 zł, maksymalnie może wynieść 120 000 zł.
Kredytobiorca dzięki regularnym spłatom kredytu może go odnowić na jeszcze lepszych warunkach (atrakcyjniejszym oprocentowaniu) niż do tej pory.

Kredyt online

Kredyt gotówkowy przez Internet jest łatwym i błyskawicznym sposobem na pozyskanie gotówki do kwoty nawet 60 000 zł. Wystarczy wypełnić wniosek o kredyt na stronie internetowej, a dostaniemy ofertę kredytowa na maila.
Kredyt gotówkowy online klient może dopasować do swoich potrzeb i przeznaczyć go na dowolny cel. Bez konieczności wychodzenia z domu składasz wniosek przez Internet, a umowa zostanie dostarczona przez kuriera.