Konto bankowe Avocado w BZ WBK

Nowe konto Avocado jest ofertą przygotowaną dla klientów indywidualnych z dostępem do usług bankowości elektronicznej.

rachunek bankowy avocadoZałożyć je można w placówkach sieci Plus. Do konta wydawana jest karta płatnicza VISA, która pozwala na wypłaty bankomatowe, płatności zbliżeniowe oraz bezpieczne transakcje w Internecie.

W ramach usługi klient otrzymuje aplikację, z której może skorzystać na jednym z pięciu systemów operacyjnych: iOS (iPhone), Android, Blackberry, Windows Moblie oraz Symbian, a także wersję przeglądarkową dopasowaną do użytkowników internetu w telefonie.

Cechy konta bankowego Avocado:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku przy wpływach miesięcznych w wysokości minimum 1000 zł,

  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

  • 0 zł za przelewy realizowane przez bankowość elektroniczną i za pomocą m-bankingu,

  • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach na koncie,

  • 0 zł za korzystanie z karty przy wartości transakcji bezgotówkowych miesięcznie na poziomie minimum 500 zł.

Dodatkowo klienci Plusa mogą liczyć na inne korzyści:

  • 50% – na konto obowiązuje nowych lub przedłużających umowę klientów w abonamencie, mixie lub internecie. Przez 6 miesięcy klienci będą otrzymywali zwrot połowy abonamentu lub doładowania w Plusie, pieniądze te będą przelewane na konto Avocado, pod warunkiem jednak, że wysokość miesięcznych wpływów przekroczy 1 000 zł. Maksymalną kwota zwrotu może wynieść 60 zł.
  • 2% – bonus z karty przeznaczony jest dla klientów, którzy korzystają z oferty Plus na kartę lub są w trakcie umowy z Plusem. 2% wydatków karta Avocado przelewana będzie na rabat na fakturę Plusa lub dodatkowe doładowania (max 500 zł).

W przyszłości BZ WBK planuje wprowadzić możliwość przelewów i wypłat za pomocą SMS, bez użycia tradycyjnej karty bankomatowej. Planowane jest również przelewanie środków z konta Avocado na rachunek przypisany do numeru telefonu za pomocą SMS bez konieczności logowania do aplikacji m-bankingowej.

W serwisie internetowym Avocado powstaje także konto „portmonetka”, na którym znajdą się przelane środki. Będzie je można przelać na własne konto bądź dokonać nimi płatności w Internecie.

Tags: , ,