Konto osobiste MultiBank

rachunek osobisty w multibankuMultiBank to młody prężnie rozwijający się bank, który w swojej ofercie posiada atrakcyjne produkty dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Poniżej przybliżymy ofertę konta osobistego w MultiBanku.

MultiBank tworzony jest przez szerokie grono specjalistów, których dewizą jest wysoka jakość oraz profesjonalizm.

Konto osobiste w MultiBanku może być zarządzane przez internetowy system transakcyjny i informacyjny. Dzięki tej możliwości o każdej porze i z dowolnego miejsca,bez konieczności wychodzenia z domu można kontrolować swoje finanse, robić przelewy, inwestować oraz pozyskiwać informacje o innych produktach banku. Dodatkowo klient ma dostęp do konta przez multilinię oraz  placówki banku.

 

Konto osobiste MultiKonto ja

MultiKonto ja pozwala na wykonywanie wszystkich operacji bezpłatnie przez Internet bądź Automatyczny Serwis Transakcyjny prze telefon. Aktualizacje salda na rachunku wykonywane są automatycznie, dzięki czemu zawsze znany jest rzeczywisty stan środków na koncie.

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 9,5 zł. Klient może liczyć na bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy przez Internet oraz multilinię, za przelewy wykonywane w oddziale banku klient zapłaci 5 zł.

Za posiadanie karty debetowej (Visa Electron) oraz Master Card Debit) klient zapłaci miesięcznie 5 zł za każdą.

Klient ma możliwość skorzystania z wysoko oprocentowanego konta oszczędnościowego MultiMax.

MultiKonto ja pozwala na bezpłatną obsługę przez Internet, wykonywanie przelewów, a także zakładanie lokat. MultiBank posiada w swojej ofercie klika rachunków bankowych m.in.: MultiKonto ja, MultiKonto my, MultiKonto jestem, MultiKonto Aquaris i MultiMax.