Nowa oferta kredytu refinansowego w Citi Handlowym

Citi Handlowy odświeżył ofertę kredyt refinansowego z minimalną marżą już od 0,8 p.p. i maksymalną do 1,3 p.p. z prowizją 0 zł.

kredyt refinansowy w citi handlowymDzięki niskiej marży i prowizji w wysokości 0 zł, a także brakiem opłat za wpis do ksiąg wieczystych i wycenę nieruchomości oferta kredytu refinansowego w Citi Handlowym należy do najbardziej korzystnych na rynku.

Kredyt refinansowy to dobra alternatywa dla tych osób, które jeszcze niedawno zaciągnęli kredyty hipoteczne z wysoką marżą na poziomie 2 – 3 %. Jeśli przeniosą kredyt do Citi Handlowego mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Każdy klient może przeliczyć całkowite koszty swojego kredytu i zestawić je z ofertą kredytu refinansowego w Citi Handlowym, pomocy w analizie mogą udzielić doradcy banku.

Kredyt refinansowy w Citi Handlowym pozwala na spłatę kredytów hipotecznych zaciągniętych w innych bankach. Wysokość marży ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta (od 0,8 do 1,3 p.p.), a prowizja wynosi 0 zł.

Kredyt refinansowy może być udzielany na kwotę powyżej 80 tys. zł, maksymalna kwota finansowania może wynieś 90% LtV na okres nawet 35 lat.

O kredyt mogą starać się osoby, których dochód wynosi co najmniej 3 tys. zł.

Zobacz też: