Kredyt samochodowy w Alior Banku

Kredyt samochodowy w Alior Banku pozwala na szybkie i proste pozyskanie gotówki na swoje własne wymarzone auto. kredyt samochodowy w alior banku

Dzięki skorzystaniu z uproszczonej procedury i błyskawicznej decyzji kredytowej klient już w ciągu godziny wie czy otrzyma kredyt samochodowy w Alior Banku, środkami na nowsze auto kredytobiorca może cieszyć się już na drugi dzień.

Finansowanie środkami z kredytu samochodowego może objąć nawet 100% wartości pojazdu i do 120 000 zł bez wpłaty własnej.

Kredyt samochodowy w Alior Banku daje możliwość kupna pojazdu nowego, używanego, od osoby fizycznej, w salonie czy w komisie.

Na chwilę obecną możliwe jest finansowanie pojazdu wyłącznie w polskich złotych.

Okres kredytowania

Okres kredytowania może ograniczyć ratę kredytu samochodowego do minimum, gdyż spłata może być rozłożona nawet na 100 miesięcy! Klient ma możliwość wcześniejszej spłaty kredytu w każdym momencie kredytowania.

Oprocentowanie

Oprocentowanie kredytu samochodowego ustala się w oparciu o stałą marżę i stawkę WIBOR3M w całym okresie kredytowania, jego wysokość zaczyna się już od 6,08%.

 Możliwość obniżenia oprocentowania

Jeśli kredytobiorca zdecyduje się na ubezpieczenie na Życie i od Utraty Pracy bank obniży oprocentowanie bazowe i 2 p.p.