Nowa oferta kont firmowych w Getin Banku – Moja Firma

Oferta Moja Firma przeznaczona jest dla klientów biznesowych z możliwością dopasowania rachunku do potrzeb przedsiębiorstwa i rodzaju prowadzonej działalności.konto dla firm w getin banku

Konto Moja Firma w Getin Banku to m.in. bezpłatne przelewy do ZUS oraz US, a także 100 przelewów elektronicznych w cenie pakietu lub bezpłatne ubezpieczenie zapewniające wsparcie prawne.

Konto Moja Firma w Getin Banku start – up przeznaczone jest dla przedsiębiorców, którzy rozpoczynają działalność lub prowadzą ją nie dłużej niż 12 miesięcy. Przez 6 miesięcy firma może liczyć na bezpłatne prowadzenie rachunku. Przedsiębiorca może wykonać 3 bezpłatne przelewy, kolejne kosztują 1 zł, klient ma dostęp do konta zarówno przez Internet, telefon czy SMS.

Premia za saldo na rachunku

Rachunek firmowy sam zarabia na siebie, a klient może otrzymać zwrot miesięcznych opłat za pakiety w postaci premii wypłacanej automatycznie na rachunek. Dzięki temu za każde 5 tys. zł średniomiesięcznego salda firma może otrzymać 10 zł.

Przedsiębiorca może założyć rachunki pomocnicze w złotych i walutowych. Koszt pomocniczego rachunku złotowego wynosi 10 zł, natomiast w przypadku konta walutowego opłata wynosi już 25 zł.

Bezpłatne ubezpieczenie

W ramach pakietu firma ma możliwość bezpłatnej porady prawnej przez telefon. Wówczas koszt informacji prawnej zawarty jest w pakiecie, natomiast jeśli chodzi o Ochronę Prawną jej koszt wynosi 18 zł.

Karta Debetowa Master Card BusinessCard oraz Master Card Executive BusinessCard bank wydaje bezpłatnie.

Sprawdź też produkty innych banków!