Świąteczny kredyt gotówkowy

Obecnie kilka banków posiada w swojej ofercie specjalnie przygotowany kredyt gotówkowy. Są to m.in. Alior Bank, BZ WBK, Credit Agricole, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, MultiBank oraz Polbank.kredyt gotowkowy na święta

Świąteczna pożyczka dla każdego w Alior Banku kusi przede wszystkim niską ratą, dzięki braku prowizji. Prowizja wynosi 0% wyłącznie wówczas, gdy klient wykupi dodatkowe ubezpieczenie na życie, w innym przypadku prowizja wyniesie 5%. Aby prowizja była mniejsza ubezpieczenie należy wykupić również Kredyt Banku, w przeciwnym razie prowizja może wynieść nawet 4%.

Kredyt gotówkowy – świętuj w najlepsze w BZ WBK zachęca niską prowizją 0%, jednak pod warunkiem, że klient wykupi ubezpieczenie, dodatkowo założy konto osobiste oraz wyroki kartę kredytową. W przypadku, gdy klient nie będzie aktywnie korzystał z konta Wydajesz i zarabiasz opłata wyniesie ok. 7 – 20 zł.

Credit Agricole zachęca do skorzystania ze swojego kredytu świątecznego m.in. dzięki niskiej racie w wysokości nawet 10 zł za każdy pożyczony 1 000 zł.

W ING Banku Śląskim klient do każdej pożyczki na święta otrzymuje książeczkę dla dzieci razem z audiobookiem.

Bank Nazwa kredytu, pożyczki Wysokość oprocentowania (%) Wysokość prowizji (%)
Alior Bank Świąteczna pożyczka dla każdego 10 – 21 5
BZ WBK Kredyt gotówkowy – świętuj w najlepsze 5,99 – 20,99 Max. 5
Credit Agricole Kredyt świąteczny 6,99 – 16,99 Max. 5
ING Bank Śląski Świąteczna pożyczka gotówkowa 10,50 – 18,00 3 – 5
Kredyt Bank Nowy kredyt gotówkowy 14,41 – 16,91 4
MultiBank Kredyt gotówkowy – pieniądze na święta 13,75 – 18,50 3 – 5
Polbank Kredyt na miarę 11,90 – 19,90 3 – 5

Kredyt na święta

Kredyty na święta są uważane za mniej korzystne i atrakcyjne dla klientów. Z tej racji, że kredyt często jest brany na ostatnią chwilę, takie osoby nie mają wyjścia i nie zwracają na to takiej uwagi.

Warto przyjrzeć się dokładnie wszystkim promocjom i „atrakcyjnym” ofertom, gdyż zazwyczaj pod niską marżą czy oprocentowaniem ukrywa się inny wyższy koszt. Wówczas bywa tak, że zwykła pożyczka gotówkowa może okazać się korzystniejsza niż kredyt w ramach takiej świątecznej promocji.

Banki – kredyt gotówkowy: