Konto firmowe mBank

Konto firmowe w mBanku – przekaż dalej daje możliwość otrzymania nagród rzeczowych za polecenie konta firmowego. Do niedawna taka forma rekomendacji była przeznaczona jedynie dla kont indywidualnych.konto dla firmy w mBanku

Do tej chwili możliwe było jedynie polecanie konta bankowego dla klientów indywidualnych, mBank wprowadził taką formę promocji dla kont firmowych wprowadzając równocześnie specjalny program skierowany do przedsiębiorstw.

Wystarczy polecić usługę mBanku klientom firmowym, by założyli oni rachunek dla firmy – konto mBiznes. Za każdego klienta pozyskanego w ten sposób uczestnik otrzyma 1 punkt. Aby wziąć udział w programie „PolecamBiznes” trzeba zarejestrować się na stronie mBanku, wypełnić formularz polecenia oraz wpisać na nim ostatnie 10 cyfr z numeru własnego rachunku i wysłać go do jak największej liczby osób.
Promocja obowiązuje do 29 lutego 2012 roku, jeśli do tego momentu osoba, do której przesłaliśmy formularz złoży wniosek o założenie konta mBiznes i poda 10 ostatnich cyfr naszego rachunku i wykona co najmniej jeden przelew do ZUS lub US na minimalną kwotę – 100 zł, zostanie nam przyznany 1 punkt w programie.

Nagrody za polecenie konta firmowego w mBanku

W programie można wygrać m.in. dwa bony o wartości 12 tys zł do wykorzystania w biurze podróży HolidayCheck.pl, 5 laptopów Dell oraz 10 smartfonów Samsung Galaxy II.

Każdy uczestnik programu, który zbierze minimum 2 punkty będzie mógł odebrać nagrodę gwarantowaną – dla 2 – 3 punktów dysk zewnętrzny Toshiba, dla 4 – 5 punktów urządzenie wielofunkcyjne HP.

Konto Biznes – cechy:

  • bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego,
  • darmowe przelewy do ZUS i US,
  • bezpłatne wpłaty we wpłatomatach,
  • nie wymagane saldo minimalne i wpłaty stałe,
  • dostęp do konta firmowego przez internet, telefon i SMS przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • limit kredytowy do 10 000 zł bez zabezpieczeń dostępny na rachunku,
  • możliwość polecenia zapłaty i zleceń stałych,
  • możliwość wspólnego zarządzania rachunkami, nawet do 5 współwłaścicieli,