Poszerzona oferta BZ WBK Leasing na pożyczki na samochody dla firm

Firmy coraz częściej korzystają z dotacji unijnych przy okazji zakupu czy to pojazdu ciężarowego czy specjalistycznego, dlatego BZ WBK Leasing rozszerza swoją ofertę również o pożyczkę.bz wbk leasing

Zainteresowanie pożyczką jako formą finansowania zakupu pojazdów w ostatnich czasach jest coraz większe. Wpływ na taki rozwój sytuacji ma głównie możliwość korzystania z dotacji unijnych, gdyż pożyczka jest wypłacana jednorazowo.

Do tej pory pożyczka na samochody osobowe, motocykle czy quady cieszyła się dość sporym zainteresowaniem klientów, dlatego grupa pojazdów finansowanych w ramach tej oferty została rozszerzona o samochody ciężarowe o nadwoziu specjalizowanym, samochody specjalne, autobusy i autokary, naczepy i przyczepy, a także ciągniki siodłowe.

Oprócz tego, że przedsiębiorstwo może skorzystać z dofinansowania, pożyczka umożliwia również zaliczenie części odsetkowej raty do kosztów uzyskania przychodu, odliczenie podatku VAT, a także dokonanie odpisów amortyzacyjnych.

Spółki Leasingowe BZ WBK rozszerzyły swoje usługi również o ubezpieczenia komunikacyjne. Możliwe jest wznowienie ubezpieczenia w 2012 roku w takiej samej cenie jaką przedsiębiorstwo poniosło w roku 2011.

Zobacz też:

BZ WBK Leasing >>