Świąteczny kredyt w mBanku

Kredyty świąteczne oferowane przez banki to nic innego jak kredyty gotówkowe. Opiewają one zazwyczaj na kwoty do 30 000 zł. Wraz ze zbliżaniem się okresu sporych wydatków związanych ze świątecznymi zakupami, banki przedstawiają klientom okazjonalne promocje kredytowe.

Kredyt gotówkowy na święta w mBanku

Do końca grudnia 2011 roku mBank oferuje świąteczny kredyt gotówkowy o obniżonym oprocentowaniu. Oferta jest skierowana zarówno dla stały, jak i nowych klientów banku.

Nowy kredyt gotówkowy jest oprocentowany na poziomie 9,87%. Jest udzielany bez prowizji w pakiecie z darmową kartą kredytową i Ekstrakontem PLUS.

Rata za każdy pożyczony 1 000 zł wynosi jedynie 16,5 zł !

Warunkiem otrzymania niższego oprocentowania kredytu gotówkowego jest skorzystanie z ubezpieczenia oraz karty kredytowej i dokonywanie nią płatności na minimum 100 złotych miesięcznie.

W przypadku zaciągnięcia kredytu gotówkowego w mBanku bez skorzystania z karty oprocentowanie będzie o dwa punkty procentowe wyższe i wyniesie 11,87%.

Oferty kredytów z ubezpieczeniem i kartą kredytową należą do najtańszych ofert kredytów gotówkowych.

Ubezpieczenie i karta kredytowa przy świątecznym kredycie gotówkowym w mBanku

w mBanku klient m do wyboru cztery pakiety ubezpieczenia:

  • na życie,
  • od utraty pracy,
  • na życie + od utraty pracy,
  • na życie + assistance medyczny.

mBank w ramach świątecznego kredytu gotówkowego udziela maksymalnie kredytu w wysokości 30 000 zł. Kwota możliwego do pozyskania kredytu jest uzależniona od dochodów kredytobiorcy, czyli jego zdolności kredytowej. Klientom osiągającym dochód poniżej 7 000 zł mBank oferuje maksymalnie kredyt gotówkowy w wysokości 15 000 zł. Pozostali klienci mogą otrzymać do 30 000 zł kredytu gotówkowego. Bank stosuje takie warunki zarówno wobec stałych, jak i nowych klientów.

Dla potrzebujących wyższych kredytów

Dla osób potrzebujących pozyskać wyższy kredyt mBank przygotował ofertę kredytu celowego do wysokości 120 000 zł. Warunkiem jest udokumentowanie przez klienta 70% kredytu fakturą. Kredyt celowy można przeznaczyć na cele związane z edukacją, zdrowiem, uroczystościami rodzinnymi, środkiem transportu, a nawet remontem czy wyposażenie mieszkania, domu lub ogrodu.

Czytaj więcej: