Kredyt hipoteczny Gold Finance

Wieloletnie doświadczenie Doradców Gold Finance na rynku kredytów hipotecznych pozwala na pozyskanie pożyczki na korzystniejszych warunkach niż gdybyśmy sami starali się o kredyt hipoteczny.kredyt hipoteczny gold finance

Doradca Gold Finance wybierze najlepszy kredyt mieszkaniowy z aktualnej oferty kredytowej dopasowanej do potrzeb i możliwości finansowych potencjalnego kredytobiorcy. Jest w stanie wynegocjować najlepsze warunki i przystosować wariant spłaty. Dodatkowo zajmie się on formalnościami i zgromadzeniem wszystkich dokumentów.

Doradca pomoże dobrać odpowiedni Plan Finansowy oraz doradzi, jak zaoszczędzić nawet 50 % odsetek dzięki programowi Rodzina na swoim.

Oferta kredytów hipotecznych w Gold Finance

Kredyt hipoteczny w Gold Finance może być przeznaczony na:

  • mieszkania dostępne na rynku pierwotnym i wtórnym,
  • na budowę domu
  • zakup działki
  • remont

Klient ma do wyboru najlepsze aktualne oferty 25 banków, na kredyt nawet na 120% wartości nieruchomości w dowolnej walucie. Maksymalny okres kredytowania może wynieść aż 50 lat. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%.

Gold Finance akceptuje wszystkie źródła dochodu, zarówno te uzyskane z działalności gospodarczej, umowy o dzieło, renty, emerytury, dochody uzyskane za granicą i in.

Zobacz też: