Konto firmowe „Moja Firma” w Getin Banku

Nowe konto firmowe w ofercie Getin Banku daje możliwość dostosowania pakietu usług to potrzeb przedsiębiorcy i prowadzonej działalności gospodarczej.

Cechy konta firmowego „Moja Firma”

Nowe konto firmowe „Moja Firma” należy do oferty Getin Banku, skierowanej do przedsiębiorców. Posiada oo możliwość dokładnego dopasowania usług do potrzeb przedsiębiorstwa. Dodatkowo Getin Bank przygotował upominki dla wszystkich przedsiębiorców, którzy założą konto między grudniem 2011 roku a czerwcem 2012 roku. Warunkiem otrzymania prezentu jest dokonanie w ciągu miesiąca transakcji za pomocą karty płatniczej na kwotę minimum 600 zł.

Przygotowane przez Getin Bank prezenty to: ekspres do kawy Espresso Essenza, ekspres do kawy Dolce Gusto Piccolo Titan lub urządzenie wielofunkcyjne Epso Styl SX125 (drukarka, skaner albo kopiarka).

Oferta konta firmowego „Moja Firma” w Getin Banku jest dostępna od połowy listopada 2011 roku.

Konto firmowe w Getin Banku posiada wiele pozytywnych cech, do których można zaliczyć: premie za saldo, bezpłatne przelewy elektroniczne oraz przelewy do ZUS i US, rachunki pomocnicze w ramach konta głównego, pakiet bezpłatnych ubezpieczeń z opcją zwrotu ewentualnych kosztów sądowych, bezpłatny dostęp do informacji prawnych oraz dostęp do konta przez Internet.

Getin Bank oferuje trzy różne pakiety konta „Moja Firma” w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. Za najtańsze konto firmowe zapłacimy miesięcznie 19 zł. W jego ramach przedsiębiorca może wykonywać 3 darmowe przelewy elektroniczne, za każde kolejne poniesie opłatę w wysokości 1 zł. Przelewy elektroniczne do ZUS i US są bezpłatne. Getin Bank zwraca 10 zł za każde 5 000 zł średniomiesięcznego salda.

Konto firmowe Moja Firma start-up

Getin Bank przygotował także ofertę dla nowych przedsiębiorstw, dopiero rozpoczynających swoją działalność.

Konto firmowe Moja Firma start-up jest darmowe przez okres pierwszych 6 miesięcy. Po upływie tego okresu opłata będzie wynosiła 19 zł. Przelewy elektroniczne do ZUS i US są bezpłatne. Podobnie 3 przelewy elektroniczne na inne rachunki, za każdy kolejny przelew bank pobierze opłatę w wysokości 1 zł. Dla nowych przedsiębiorstw również przewidziany jest zwrot 10 zł miesięcznie za każde 5 000 zł średniomiesięcznego salda.

Czytaj więcej: