Produkty bankowe dla przedsiębiorców – oferta 2012

Wiele przedsiębiorstw miało nadzieję na atrakcyjne nowe oferty produktów bankowych, niestety małe i średnie przedsiębiorstwa nadal nie mają co liczyć na żadne nowe i dodatkowe bonusy. Firmy z sektora MSP wciąż nie zostały docenione przez banki.

kredyt dla firmO kredyt dla firm będzie łatwiej

W 2012 Credit Agricole ma rozszerzyć ofertę kredytów długoterminowych, ma skupić się głównie na kredytach inwestycyjnych oraz leasingu. Produktem przewodnim ma być szybka linia kredytowa z decyzja w ciągu 24 godzin z możliwością otrzymania gratisu za przeprowadzone obroty.

Kredyt dla firm w BPH

Również Bank BPH wprowadza zmiany w ofercie kredytów dla firm. Zalety, które mają cechować bank to szybki, zcentralizowany i usystematyzowany proces kredytowy, dzięki czemu przedsiębiorstwo będzie mogło otrzymać kredyt już czasie 24 godzin.

Oferta dla klientów z sektora MSP będzie kierowana do bardziej zamożniejszych klientów, gdzie transakcje mają być ustrukturyzowane przed złożeniem wniosku przez klienta.

Ponadto Bank BPH stara się o poręczenia portfela kredytów przez EFI, oferta kredytów inwestycyjnych byłaby wówczas zdecydowanie lepsza niż zwykły kredyt.

Kredyt dla firm w Banku BGŻ

Oferta dla klientów biznesowych z sektora MSP w Banku BGŻ ma zostać wzbogacona o nowe pakiety. Ich cechy to szybka i sprawna procedura, minimum formalności, proste zabezpieczenia oraz błyskawiczna decyzja kredytowa. Dodatkowo przedsiębiorstwa będą miały możliwość elastycznego korzystania z określonych instrumentów finansowani

Bank BGŻ wprowadza do swojej oferty Kredyt Czysta Energia, który mam wspierać działania mające służyć obniżeniu zużycia energii w ramach Programu Finansowania Energii Zrównoważonej w Polsce.

Poszerzenie i oferty i ułatwienie do niej dostępu deklarują również Bank Pocztowy, MultiBank, a także mBank.
W MultiBanku powstaje nowe konto firmowe dla przedsiębiorców firm transportowych, w późniejszym czasie oferta ma zostać rozszerzona o inne branże.

Be Sociable, Share!