Konto oszczędnościowe z najwyższym oprocentowaniem w styczniu 2012

Na największe oprocentowanie konta oszczędnościowego można liczyć w Deutsche Banku PBC. Sprawdź też inne oferty bankowe.wysokie oprocentowanie kont oszczednosciowych

Najlepsze konto oszczędnościowe

Najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe znajduje się aktualnie w ofercie Deutsche Banku. Odsetki na rachunku wynoszą 8,1% rocznie bez obciążenia podatkiem. W porównaniu do lokat terminowych, od których odprowadza się podatek Belki, podawana przez bank stawka w skali roku wynosi 10%.

Atrakcyjna oferta Konta Oszczędnościowego obowiązuje do 28 lutego 2012 roku i jest dostępna w pakiecie z Kontem Osobistym db NET. Zastrzeżeniem uzyskania tak korzystnych jest konieczność założenia konta osobistego po 1 grudnia 2011 roku. Konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem można mieć tylko jedno. Jeśli stan rachunku wynosiłby przez rok 2 tys. zł, wówczas klient mógłby zarobić nawet 170 zł!

Konto oszczędnościowe w BNP Paribas oferuje oprocentowanie w wysokości 6,50%, jednak klient musi skorzystać z pakietu usług do którego można zaliczyć konto osobiste z assistance oraz Pożyczkę Witalną.

Na następnych miejscach znalazła się oferta DnB Nord z oprocentowaniem na poziomie 6,00%, Kredyt Bank – 5,50%, Bank BPH – 5,46%, Alior Bank 5,40% oraz Meritum Bank – 5,31%.

Czytaj też:

Banki – konto oszczędnościowe:

Be Sociable, Share!