BZ WBK Finanse & Leasing dla rolników

Zeszły, 2011 rok okazał się bardzo dobry pod względem wysokość wypłat z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013. Na konta rolników przekazano ponad 10 mld zł, najwięcej w całej Unii Europejskiej.

Oferta BZ WBK Finanse & Leasing dla rolników

Obecnie leasing maszyn rolniczych staje się coraz bardziej popularnym sposobem na pozyskanie niezbędnych środków trwałych, potrzebnych w działalności rolniczej. BZ WBK Finanse & Leasing oferuje kompleksowe usługi obejmujące leasing, pożyczkę pod dotacje unijne oraz pakiety ubezpieczeniowe. Bardzo atrakcyjnymi ofertami są również  programy finansowania fabrycznego, dzięki którym zakup sprzętu rolniczego jest o wiele łatwiejszy i szybszy.  Rolnik otrzyma od dealera ofertę finansowania, w wysokim stopniu dopasowaną do potrzeb klienta.

BZ WBK Finanse & Leasing prowadzi programy finansowania fabrycznego wspólnie z uznanymi na polskim rynku producentami ciągników rolniczych: Zetor i Kubota.

Ubezpieczenia w BZ WBK Finanse % Leasing

BZ WBK Finanse & Leasing oprócz standardowego finansowania oferuje rolnikom także korzystne ubezpieczenia. Należą do nich: AGRO-CASCO i Assistance. Zadebiutowały one z początkiem 2012 roku.

AGRO-CASCO to przygotowane wspólnie z Grupą Concordia ubezpieczenie majątkowe, które obejmuje szkody powstałe w maszynach rolniczych w wyniku zdarzeń niezależnych od ubezpieczonego. Zapewnia ono kompleksową ochronę w ramach AGRO-CASCO, OC i NW.

Assistance to wdrożony razem z Europ Assistance Polska program Assistance Medyczny. Jest to pakiet obejmujący pomoc medyczną dla leasingobiorcy lub pożyczkobiorcy, jak również dla jego rodziny. Pomoc medyczna obejmuje powikłania w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Pakiety ubezpieczeń są skierowane zarówno dla rolników indywidualnych, jak również dla prowadzących działalność gospodarczą.

Czytaj więcej: