Poleć konto bankowe w Inteligo i na tym zyskaj!

Program rekomendacyjny Inteligo da możliwość otrzymania nagród zarówno dla dotychczasowych klientów banku jak i osób, które otworzą konto poprzez rekomendację znajomego.konto bankowe w inteligo

Program Mam Inteligo będzie wykorzystywał member – gets- member, wedle czego nowi klienci mają być pozyskiwani dzięki klientom już posiadającym konto Inteligo.

Pozyskaj nowego klienta dostaniesz prezent!

Każdy klient, który pozyska nowego interesanta, zgodnie z regulaminem otrzyma bon zakupowy o wartości 50 zł do sklepu internetowego empik.com. Taki sam bonus dostanie również osoba, która założyła konto dzięki rekomendacji.

Wszyscy ci, którzy pozyskają jak największą liczbę nowych klientów maja szansę na dodatkowe nagrody, jak MacBook czy iPad2.

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego konta bankowego Inteligo, zarejestrować się w programie oraz polecić usługę banku.

Niezależnie jakie konto polecimy – czy to indywidualne, wspólne czy firmowe, za każdą rekomendację otrzymamy upominek. Nowy klient powinien otworzyć konto w Inteligo, wykonać płatności kartą wydaną do rachunku na wartość min. 300 zł w ciągu 30 dni od daty otwarcia rachunku bankowego.

Zobacz też:

Be Sociable, Share!