Kredyt dla firm w Multibanku już w 15 minut!

Stali biznesowi klienci MultiBanku mogą skorzystać z kredytu obrotowego on-line bez konieczności wizyty w oddziale banku i przedstawiania dokumentów. Limity kredytowe właśnie dla lojalnych klientów są gwarantowane, mogą z nich skorzystać w dowolnym czasie, a czas oczekiwania na przyznanie takiego kredytu wynosi 15 minut.kredyt dla firm w multibanku

Proces obsługi kredytowej stałego klienta biznesowego w MultiBanku, takie klient może załatwić wszystkie formalności za pomocą Internetu, zawrzeć umowę kredytową oraz dostać pieniądze bez konieczności odwiedzania placówki banku.

Kredyty dla firm nieprzekraczające kwotę 50 tys. zł są akceptowane wyłączni jednorazowym kodem SMS.

Historia kredytowa przedsiębiorstwa wyliczana jest na podstawie dotychczasowej współpracy z bankiem, dzięki czemu firma nie musi przedstawiać żadnych dokumentów finansowych. Klient biznesowy może skorzystać m.in. z kredytu w rachunku, karty kredytowej oraz pożyczki.

Udogodnienia dla firm starających się o kredyt w MultiBanku

MultiBank już w 2011 roku wprowadził udogodnienia dla firm starających się o kredyt. Przedsiębiorca mógł zgłosić się do placówki banku po kredyt na podstawie oferty zamieszczonej na serwisie transakcyjnym. Taka możliwość spotkała się z szerokim zainteresowaniem, która przyczyniła się aż do 50 procentowego wzrostu sprzedaży.

Takie posunięcie zmotywowało bank do rozbudowy oferty kredytów dla firm. Obecnie pożyczkę i kredyt w rachunku można otrzymać już w ciągu kilkunastu minut łącznie z wypłatą środków.

Pożyczka czy kredyt jest przyznawana ze 100 procentową gwarancją uruchomienia finansowania w dowolnej chwili, jeśli klient chce podwyższyć limit karty kredytowej lub pożyczki może to zrobić nawet w weekend.

Inne oferty MultiBanku dla firm

MultiBank przygotował również specjalną ofertę dla przedsiębiorstw, które posiadają kredyt obrotowy w innym banku. Klient biznesowy może przenieść kredyt do MultiBanku na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku kredytów nie przekraczających kwotę 500 tys. zł stosowana jest procedura uproszczona, a klient może wypełnić wniosek o podwyższenie limitu kredytowego o 20%.

W ofercie MultiBanku można znaleźć również inną nowość, od września 2011 roku przedstawiciele wolnych zawodów mogą otrzymać kartę kredytową, która daje możliwość uzyskania większego limitu kredytowego przy uwzględnieniu wszystkich dochodów klienta.

Bank posiadsa w ofercie także pakiet branżowy dla firm transportowych, a w najbliższym czasie wprowadzi pakiet dla przedstawicieli wolnych zawodów i firm prowadzących sprzedaż detaliczną.

Cechy kredytu gwarantowanego w MultiBanku:

 • 100% pewności akceptacji wniosku złożonego w ramach oferty kredytu gwarantowanego
 • wartość limitu kredytowego do 100 000 PLN, w tym do 50 000 PLN dostępne błyskawicznie przez internet bez formalności
 • im większe obroty na rachunkach firmy, tym korzystniejsza oferta limitu kredytowego
 • możliwość wykorzystania zaproponowanego limitu w ramach 3 typów produktów dla firm:
  • pożyczka,
  • kredyt w rachunku bieżącym,
  • karty kredytowe Visa Business Credit,
  • MasterCard Professiona

  Czytaj też:

 • Kredyt inwestycyjny dla firm
 • Kredyt technologiczny
 • Kredyt obrotowy dla firm
 • Kredyt hipoteczny dla firm