Sezon wiosennych kampanii reklamowych kredytów gotówkowych rozpoczęty!

Okres wiosenny zwykle banki uznają jako najlepszy na przeprowadzanie kampanii reklamowych kredytów i pożyczek gotówkowych.kredyt gotówkowy oferty

Wprowadzenie ustawy o kredycie konsumenckim zmusza banki, by te włożyły więcej pracy w walce o klienta, ponieważ banki muszą reklamować warunki cenowe dostępne dla dwóch trzecich kredytobiorców. Oznacza to wycofanie dotychczasowego schematu reklamowania wyidealizowanych ofert kredytów i pożyczek. W najnowszych promocjach banków można znaleźć m.in. gwiazdy ekranu reklamujące szybki kredyt gotówkowych czy też nagrody pieniężne za skorzystanie z oferty i płacenie jak najniższej raty.

Promocje kredytów gotówkowych

Kampanie reklamowe z wykorzystaniem celebrytów przeprowadziły jedne z największych banków, tj. PKO BP z odnowioną ofertą kredytu gotówkowego z Szymonem Majewskim oraz Bank Zachodni WBK. Ten drugi wspiął się na wyżyny swoich możliwości i do reklamy błyskawicznego kredytu gotówkowego zatrudnił popularnego Strażnika Teksasu – Chucka Norrisa. Do tej pory bank chlubił się najniższym oprocentowaniem nominalnym na rynku zaczynającym się już od 5,99%.

Jeśli klientowi zależy na jak najniższych miesięcznych ratach powinien udać się do Alior Banku. W tym celu powinno się dostarczyć do banku formularz informacyjny zawierający parametry pożyczki z innego banku, a Alior Bank powinien przygotować ofertę z taki samymi parametrami, lecz na lepszych warunkach. Oferta obejmuje wyłącznie pożyczki ubezpieczeniem.

Kredyt gotówkowy Getin Banku można dostać na podstawie formularza PIT za poprzedni rok. Oferta zawiera również prowizję w wysokości 0% oraz dodatkowo bon Sodexo na 100 zł, gdy kwota kredytu jest większe niż 5 tys. zł.

Bank BPH postawił na przejrzystość oferty, w jej ramach klient bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów odstąpić od umowy w ciągu 21 dni, czyli o 7 dni dłużej niż wymaga tego Ustawa o kredycie konsumenckim. Wszystkie najważniejsze informacje odnośnie kredytu bank ma zawrzeć na jednej stronie wyciągu z umowy.

Z korzystną ofertą kredytu gotówkowego reklamuje się również BNP Paribas, który oferuje oprocentowanie już od 9,99% i brakiem prowizji. Uzyskanie takich warunków jest jednak możliwe, jeśli klient zaciągnie pożyczkę na minimum 20 tys. zł, wykupi ubezpieczenie (2,99%) oraz założy płatne konto (15 zł miesięcznie).

W Credit Agricole reklamowana jest najnowsza oferta „Prosto liczony kredyt gotówkowy”. W jego ramach za każde pożyczone 1 000 zł klient musi zapłacić 10 zł miesięcznie.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!