Bank BGŻ – nowa oferta kont bankowych i tani kredyt hipoteczny

Według założeń na rok 2012 rok Banku BGŻ ma być bankiem pierwszego wyboru dla klientów detalicznych oraz firm. Dzięki nowej atrakcyjnej ofercie rachunków bankowych, kredytów gotówkowych czy hipotecznych ma pozyskać ok. 140 nowych klientów.bank bgż nowa oferta porduktów finansowych

Bank BGŻ w ciągu najbliższych dwóch lat chce umocnić swoją pozycję na rynku, dzięki korzystnej ofercie, minimum formalności oraz „zupełnie nowej komunikacji z klientami”. Obecnie bank posiada prawie 400 oddziałów detalicznych w całej Polsce i obsługuje blisko 900 tys. klientów.

Nowe produkty detaliczne

Od nowego 2012 roku bank wprowadza stopniowo nowe produkty bankowe. Pierwsza pojawiła się kampania Konto z premią, w połowie marca będzie to najtańszy na rynku kredyt hipoteczny, którego kampania reklamowa ma być przeprowadzona z wykorzystaniem m.in. technik animacji 3D.

Bank planuje również wprowadzenie zmian w ofercie kredytów gotówkowych, wdrożyć nowe produkty oszczędnościowo – inwestycyjne i ofertę dla klientów Personal Banking. W związku z tym bank chce, by klienci wiedzieli, że mogą się po nim spodziewać najlepszej oferty na rynku.

Jeśli chodzi o komunikację w Banku BGŻ podkreśla on swoje nowe podejście do klienta, rozumienie i dopasowanie się do jego potrzeb, zaangażowanie m.in. poprzez uproszczenie formalności. Dodatkowo każda oferta mam być przejrzysta i zrozumiała dla każdej zainteresowanej produktem bankowym osoby.

W kampanii reklamowej produktów finansowych Banku BGŻ uwagę przyciągają zwierzęta, Konto z premią – wiewiórki, natomiast przy kredycie hipotecznym będzie to sowa i sokół.

Bank BGŻ proponuje kredyt hipoteczny z najniższą marżą na rynku, nawet jeśli inny bank ma w ofercie pożyczkę w niższą marżą, Bank BGŻ przebije ją zachowując te same warunki kredytowania.

Ponadto klient już podczas pierwszej wizyty w banku powinien poznać swoją zdolność kredytową oraz dostać wstępną umowę. Uproszczeniu uległy formalności związane z dokumentami i procesem przyznawania kredytu.

Aby skorzystać z tak atrakcyjnych warunków kredytowych klient banku powinien dodatkowo korzystać z innych produktów – konta osobistego, karty kredytowej oraz ubezpieczenia nieruchomości.

 

Parametry kredytu hipotecznego w Banku BGŻ:

  • prowizja od 0%
  • marża już od 1,05% (dla Klientów posiadających inne produkty Banku)
  • długi okres kredytowania – nawet do 40 lat
  • możliwość zwiększenia kwoty kredytu o 30% na dowolny cel
  • wybór rat – równe lub malejące
  • maksymalna kwota kredytu do 100% wartości nieruchomości
  • pomoc profesjonalnego doradcy
  • możliwość karencji w spłacie kapitału – nawet do 29 miesięcy
  • rozliczenie nawet 40% kredytu bez faktur
  • możliwość przeznaczenia kredytu na spłatę zobowiązania w SKOK

Zobacz też: