Konto osobiste Toyota Bank

Zastanawialiście się kiedykolwiek czy istnieje gdzieś bank, który nie pobiera opłat za podstawowe czynności administracyjne, a przy tym oferuje oprocentowanie gwarantujące realne zyski? Ja tak! Przeglądając ostatnio ofertę kont osobistych w poszczególnych bankach zwróciłem uwagę na jedno z nich. Najciekawszym okazało się konto osobiste Toyota Bank.konto osobiste toyota bank

Za otwarcie rachunku i wykonywane przelewy internetowe nie musimy nic płacić. Pewnym haczykiem dla klientów jest opcja wypłacania gotówki z bankomatu, która owszem jest darmowa, ale tylko przy pierwszych trzech transakcjach w miesiącu, każda kolejna kosztuje już 4,50 zł.

Pomimo tych kosztów, zagwarantowane mamy prawie trzyprocentowe zyski liczone w skali roku na podstawie środków zgromadzonych na rachunku przy miesięcznej kapitalizacji odsetek. Do konta otrzymujemy również kartę debetową, która z całą pewnością nie raz, nie dwa, ułatwi nam zakupy. Używając owego przedmiotu mamy możliwość skorzystania z promocji „Zwrot 1, 2, 3, 4 %”. Ilość odzyskanych pieniędzy za zakup zależy głównie od kapitału znajdującego się na naszym rachunku.

W jaki sposób chronione jest nasze konto osobiste w Toyota Bank? W przeciwieństwie do tradycyjnych kodów zdrapkowych wymaganych do potwierdzenia przelewu internetowego, Toyota Bank udostępnia bezpłatne tokeny, które są znacznie bezpieczniejsze od swoich poprzedników. Za jedyne trzy złote ubezpieczają oni również nieuprawnione użycie karty, rabunek gotówki pobranej z bankomatu oraz kradzież kupionych przedmiotów.

Wady konta osobistego w Toyota Banku

Niewątpliwą wadą jest mocno ograniczony dostęp do wizyt w oddziale tegoż banku. Spowodowane jest to tym, że posiadają oni jedynie jedną siedzibę umiejscowioną w Warszawie przy ulicy Marynarskiej 19 A.

Niezbyt przyjemna jest również prowizja pobierana przy przelewach telefonicznych, ponieważ płacimy dwa złote za każdą transakcję z udziałem operatora.

Pomimo wyżej wymienionych wad, konto osobiste Toyota Bank zostało wyróżnione przez serwis gazetaprawna.pl jako najlepsze spośród kont internetowych dla osób zarabiających 3500 złotych. Powodem takiej decyzji było z całą pewnością oprocentowanie i usługa cashback. Jak twierdzą autorzy rankingu, w niektórych przypadkach możemy nawet co nieco zarobić.

Jeżeli zainteresowało Was konto osobiste Toyota Bank, to zapraszam do wypełnienia formularza, za pomocą którego będziecie mogli założyć swój własny internetowy rachunek.

Czytaj też: