Kredyt gotówkowy PKO BP

PKO BP ma zróżnicowaną ofertę kredytów gotówkowych, dlatego aby wybrać najbardziej dopasowaną pożyczkę do swoich potrzeb należy prześledzić dokładnie produkty proponowane przez bank.kredyt gotówkowy w pko bp

Dla klientów zamożnych przygotowano kredyt gotówkowy AURUM. Korzystać z niego mogą osoby zapisane do Programu Bankowości Osobistej AURUM lub te, które założyły Złote Konto w PKO BP. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, a spłacać go w okresie aż do 10 lat. Minimalna wysokość pożyczki wynosi 15 tys. zł, maksymalna jest uzgadniana indywidualnie z klientem (podobnie jak wiele innych parametrów kredytu gotówkowego PKO AURUM). RRSO wynosi 16.75% dla pożyczki na kwotę 50 tys. zł rozłożonej na 60 rat po 1150,62 zł. Klienci mogą skorzystać z wydłużenia okresu spłaty i wielu innych udogodnień.

Kredyt odnawialny w PKO BP

Kolejnym kredytem gotówkowym PKO jest kredyt odnawialny. Ten bardzo elastyczny produkt pozwala na spłaty z bieżących wpływów na konto, a po upływie roku kredyt jest automatycznie przedłużany o kolejne 12 miesięcy. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt taki uzyskać mogą osoby posiadające rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy (ROR), na którym nie spowodowały „niedopuszczalnego salda debetowego” przez trzy miesiące od złożenia wniosku. RRSO dla posiadaczy „Konta za Zero” wynosi 23,18% (przy kwocie kredytu 4 tys. zł), natomiast dla posiadaczy konta AURUM 19,96 % (przy 9 tys. zł).

Kredyt gotówkowy PKO BP MINI RATKA

Najpopularniejszy kredyt gotówkowy PKO BP to MINI RATKA oferująca od 1 000 zł do 150 tys. zł (w opcji bez zabezpieczeń do 30 tys. a bez zgody współmałżonka do 15 tys. zł). Maksymalny okres spłaty wynosi 96 miesięcy (w wypadku konsolidacji innych kredytów 120 miesięcy, a dla osób powyżej 65 roku życia 60 m-cy). Należy zauważyć, że PKO BP na swoich stronach internetowych prezentuje w miarę rzetelne informacje na temat swoich produktów, np. dla każdego rodzaju kredytu znajdziemy kwotę RRSO oraz wiele szczegółów dotyczących dodatkowych kosztów. W przypadku Mini Ratki posiadający ROR w PKO BP,  RRSO wyniesie 32,09%, przy kredycie w wysokości 15 tys. zł.

 

Kredyt gotówkowy PKO BP został wysoko oceniony w takich kategoriach jak: dostęp internetowy (1 miejsce), szybkość wypłacenia (3 miejsce), możliwość negocjacji kwoty (1 miejsce), także w pozostałych kategoriach był wysoko (4 miejsce w wysokości oprocentowania, wysokości opłat i ilości formalności). Wydawać by się więc mogło, że to kredyt łatwy w uzyskaniu, a bank zadbał o komfort klienta.

Zobacz też: