Konto bankowe z premią 200 zł w mBanku i Raiffeisen

Klienci, którzy założą konto osobiste w Banku i Raiffeisen Banku dzięki zakupom grupowym – Grupon i Gruper – otrzymają 200 zł.grupowe zakupy i promocje kont osobistych

Produkty bankowe zazwyczaj w postaci kont osobistych najczęściej pojawiają się na stronach zakupów grupowych. Nabycie kuponu umożliwia skorzystanie z korzyści nie dostępnych w standardowej ofercie, jak np. zwrot określonego procentu od kwoty wydanej za pomocą karty debetowej lub bonu w postaci przelewu na określoną kwotę.

Promocje kont osobistych w ramach zakupów grupowych

W ramach promocji w serwisie Gruper.pl Raiffeisen Bank proponuje bezpłatne konto osobiste Comfort Direct razem z bankowością mobilną. Bank wpłaca na konto klienta jednorazowo 200 zł, pod warunkiem, że kupi dostępny na serwisie kupon, złoży wniosek o konto oraz kartę debetową, w ciągu dwóch miesięcy zasili konto osobiste kwotą minimum 1 000 zł i wykona przynajmniej dwie transakcje za pomocą serwisu mobilnego.

W ramach zakupów grupowym mBank oferuje eKONTO – bezpłatny rachunek osobisty z premią moneyback do kwoty 200 zł. Klienci, którzy zdecydują się na zakupienie kuponu i założenie konta, bank zwróci nawet do 10% za zakupy opłacane kartą wydaną do konta w maju i czerwcu. Na 200 zł premii mogą liczyć osoby, które wydały przynajmniej 2 000 zł. Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Poza mBankiem i Raiffeisen Bankiem z serwisów grupowej sprzedaży skorzystał już Alior Bank. W jego przypadku możliwe było uzyskanie premii w wysokości 100 zł za założenie konta osobistego.

Kolejny Meritum Bank proponował rachunek, dzięki któremu klient mógł odzyskać 100 zł wydane na stacjach benzynowych. W ING można było uzyskać dodatkowo bon zniżkowy w wysokości 120 zł na kolejne zakupy w serwisie Gruper.pl. Citi Handlowy za otwarcie ROR –u oferował kartę kredytową Citibank – LOT zasiloną tzw. milami w ramach programu Miles & More.

Poza bankami, do grupowej formy sprzedaży dołączyła również firma ubezpieczeniowa Liberty Direct. Osoby, które kupiły kupon wart 49zł miały dostęp do 250 zł zniżki na pakiet ubezpieczeń OC i AC.

Konto osobiste w mBanku

Czytaj też: