Jedna potrzeba, dwa rozwiązania – konto dla firm

Jeśli wchodziłeś już na wszystkie strony traktujące o tym, jak wyglądać może porównanie kont firmowych i wciąż nie wiesz, co będzie dobre dla Twojej firmy – sprawdź poniższą propozycję – na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Aby każda firma mogła funkcjonować sprawnie i bezpiecznie niezbędne jest wykorzystanie wszystkich możliwych środków, aby zabezpieczyć finanse od których zależy przyszłość biznesowa.

Dla wielu osób wybór w aktualnej ofercie jest bardzo trudny. Każdy z banków próbuje zachęcić klientów inną propozycją, oferując nie tylko tańsze czy bezpłatne usługi, ale i nawet płacąc za skorzystanie z nich!

Usługa Alior Bank Alior Bank
Bezpłatne prowadzenie rachunku Bezwarunkowo Przy średnim miesięcznym saldzie 4 000 zł
Zarządzanie 24h/dobę Tak Tak
Bankowość internetowa Tak Tak
Oszczędzanie Rachunek zarabiający Korzystne lokaty i depozyty overnight
Innowacja 100 zł miesięcznie za średnie saldo 30 000 zł i wyższe 1000 bezpłatnym przelewów miesięcznie

Zapłacimy, gdy zapłacisz

Tak właśnie stawia sprawę Alior Bank, który za średnie saldo na koncie w wysokości 30 000 złotych dołoży do Twojego rachunku nawet 100 złotych miesięcznie. Z pewnością jest to kusząca propozycja – szczególnie dla osób, które liczą każdy grosz! Jednak to porównanie kont firmowych nie traktuje tyko o tej ofercie. Również Toyota Bank ma coś do zaproponowania osobom oszczędzającym. Może nie jest to tak bezpośrednia dopłata, ale jak najbardziej jest to krok w stronę właściciela rachunku. Mowa tu o specjalnych lokatach (do 5,00 %) oraz depozytach overnight. Dzięki wykorzystaniu tradycyjnych narzędzi oszczędzania i połączeniu ich z ciekawą propozycją klient może naprawdę bardzo wiele zyskać.

Co jeszcze?

W porównaniu kont firmowych trudno rozstrzygać, która z ofert jest lepsza, gdyż każdy bank oferuje co innego. Zdecydowanym standardem w aktualnych propozycjach branży bankowej jest zupełnie bezpłatna możliwość korzystania z rachunku bankowego – z tym, że niektóre banki (takie jak Toyota Bank) zastrzegają sobie wysokość miesięcznego minimalnego salda, które otwiera bezpłatne przywileje(w tym przypadku 4000 zł). Zupełnie bezpłatne – w obu bankach tego porównania kont firmowych jest internetowa obsługa rachunku, dzięki czemu możliwy jest całodobowy dostęp do zarządzanych środków.

W czym tkwi diabeł?

W każdej z ofert można znaleźć coś, co ją wyróżnia na tle innych. Tak też jest w przypadku tych porównywanych – Alior Banku i Toyota Banku. Ten pierwszy oferuje rachunek zarabiający, co jest zdecydowanym plusem jeśli chodzi o zachęcenie posiadacza rachunku poprzez pokazanie mu jego zysku. Toyota Bank takiej usługi nie posiada, jednak oferuje w zamian 1000 bezpłatnych przelewów miesięcznie – jest to szczególne udogodnienie dla osób, które wykonują wiele przelewów na zewnętrzne konta (np. wspólników, współpracowników czy klientów).


Zobacz też:

Be Sociable, Share!