Konto firmowe w banku BPH na dowód!

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą mają możliwość założenia konta firmowe w Banku BPH okazując jedynie dowód osobisty. Bank nie wymaga papierowych dokumentów o nadaniu REGON czy NIP.

Osoby zakładające konto firmowe w Banku BHP nie muszą dostarczać dokumentów o nadaniu numeru REGON czy NIP, ponieważ te dane można wyszukać na stronach internetowych odpowiednich rejestrów. Usprawnia i zmniejsza to formalności zarówno dla klientów prowadzących już działalność gospodarczą jak i dopiero ją otwierających.

Zmniejszenie liczby wymaganych dokumentów przyczynia się do szybkości założenia rachunku dla firmy. Jak podkreślają pracownicy Banku BPH formalności i zasady wymagane przy założeniu konta firmowego są proste i zrozumiałe. W szczególnych przypadkach bank może poprosić klienta biznesowego o dodatkowe dokumenty (np. w przypadku prowadzenia działalności koncesjonowanej).

Skrócenie czasu zakładania rachunku bankowego to kolejny krok banku BPH do usprawnienia obsługi klientów biznesowych.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą Bank BPH oferuje m.in. rachunek Biznes Symetria Pro, w którym za 50 zł miesięcznie klient ma dostęp do wielu usług: systemu bankowości internetowej BusinessNet, platformy walutowej on-line DealingNet, usługi TransPłace, usługi TradeNet czy kart debetowych MasterCard Business.

 Czytaj też: